Reklama

Muzyczna Dziupla: Skrzypaczka z Leśnej Podlaskiej Oliwia Spychel z debiutancką płytą z kolędami

Już niebawem ukaże się debiutancka płyta 13-letniej skrzypaczki Oliwii Spychel z Leśnej Podlaskiej z najpiękniejszymi polskimi kolędami z udziałem znanego skrzypka, harmonisty Zdzisława Marczuka z Zakalinek.

Płyta wprowadzi Was w cudowny nastrój świąt Bożego Narodzenia. Oliwia wraz ze swoim mentorem Zdzisławem prezentuje na niej autentyczne dźwięki świątecznych polskich kolęd w aranżacji na skrzypce. Na płycie znajdzie się 10 kolęd a wśród nich m.in. “Lulajże Jezuniu”, “Bóg się rodzi”, “Przybieżeli do Betlejem”,  “Oj maluśki , maluśki”.

Poniżej udostępniamy link z zwiastunem płyty kolęd na skrzypcach, którą już 17 grudnia będziecie mogli posłuchać w waszych domach. Zapraszamy do subskrypcji kanału >>> Youtube Oliwii Spychel <<<.

 


materiał: Muzyczna Dziupla / Kultura / gmina Leśna Podlaska

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Brak prądu w dniach 26 –30 sierpnia

W nadchodzącym tygodniu wyłączenia energii planowane są w Radzyniu Podlaskim: ul. Zabielska oraz w Parczewie, ul. Lipowa. Braki prądu spodziewane są również w Hannie, Sosnówce i Rossoszu. Z brakiem dostaw energii borykać się też będą mieszkańcy: Zabiela, Opola, Glinnego Stoku, Patkowa, Woli Osowińskiej, Cichostowa, Łózek, Walinnej, Białki, Bordziłówki i kilku innych miejscowości.

Czytaj więcej »

Reklama