Reklama

Międzyrzec Podlaski: Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje kolejny blok

Trwa dobra passa międzyrzeckiej spółdzielni mieszkaniowej. Passa nakręcana ogromnym zainteresowaniem zakupem mieszkania w Międzyrzecu Podlaski. Spółdzielnia Mieszkaniowa cieszy się od wielu lat zainteresowaniem, renomą, zaufaniem lokatorów i kupujących mieszkania. Spółdzielnia prowadzi właśnie nabór osób chętnych do nabycia lokali mieszkalnych typu własnościowego w projektowanym budynku mieszkalnym 40 – rodzinnym, zlokalizowanym w Międzyrzecu Podlaskim na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Wyszyńskiego 26C.

Praktycznie każdy nowy blok już w momencie wbicia pierwszej łopaty pod budowę fundamentów ma już chętnych na powstające w nim mieszkania. Lokale kupują nie tylko sami międzyrzeczanie ale także mieszkańcy sąsiednich gmin a nie rzadko przyjezdni z takich miast jak Warszawa, Gdańsk czy region Śląska. Te 40 mieszkań w projektowanym kolejnym nowym bloku już dziś na międzyrzeckim rynku nieruchomości cieszy się dużym zainteresowaniem.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Międzyrzecu Podlaskim mieści się przy:
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7, telefon: (083) 371-79-00

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Międzyrzecu Podlaskim informuje, że w projektowanym budynku mieszkalnym 40 – rodzinnym, zlokalizowanym w Międzyrzecu Podlaskim na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Wyszyńskiego 26C pozostało 7 wolnych lokalów mieszkalnych:

PARTER – 48,36 m2,
II PIĘTRO – 45,41 m2,
III PIĘTRO – 47,76 m2, 50,83 m2, 55,74 m2, 63,60 m2, 59,70 m2,

Wstępny koszt budowy lokali wynosi:
PARTER – 3080 zł/m2
II PIĘTRO – 3250 zł/m2
III PIĘTRO – 3150 zł/m2

Budynek wyposażony będzie dodatkowo w videodomofony cyfrowe, instalację internetową, telewizję kablową i kolektory słoneczne do podgrzewania ciepłej wody. Przewidywany termin rozpoczęcia budowy: KWIECIEŃ- MAJ 2019 r., a zakończenia inwestycji: PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2020 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać w pokoju Nr 2 lub pod numerem telefonu: 371-40-77 lub 371-79-00.

 

REKLAMĘ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W MIĘDZYRZECU PODLASKIM znajdziesz też na
BIPER TV – TV Międzyrzeca Podlaskiego !!!! Kanał 18 sieć Liquid Systems!!

materiał: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Międzyrzecu Podlaskim
temat: Międzyrzec Podlaski miasto / Spółdzielnia Mieszkaniowa w Międzyrzecu Podlaskim
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Zaginął: Tomasz Giełazis

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują osoby zgłoszonej jako zaginiona: 43-letniego Tomasza Giełazis. W dniu 31 sierpnia 2019 r. przebywając na terenie Białej Podlaskiej wraz z partnerką, pozostawiając dokumenty oraz wszystkie rzeczy osobiste, opuścił mieszkanie. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie kontaktował się z rodziną lub partnerką, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Czytaj więcej »

Województwo: TESLA o wartości 300 tys. zł odzyskana w Dorohusku

Wczoraj (19 września) w godzinach wieczornych, na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym z Polski, przerwano podróż 33 – letniemu ob. Ukrainy. Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki TESLA o szacunkowej wartości 300 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili iż pojazd jest poszukiwany jako utracony w Norwegii.

Czytaj więcej »

Reklama