Reklama

Kryminałki: Niekontrolowana podróż 11 wagonów z węglem – finał – wykolejenie

Kobylany: 11 wagonów z węglem stoczyło się z górki rozrządowej. Zadziałały zabezpieczenia na torach, po kilkuset metrach trzy wagony wykoleiły się. Nikt w wyniku zdarzenia nie odniósł obrażeń. // Biała Podlaska: Wykorzystana nieuwaga sprzedawców serwisu telefonów i kradzież Xiaomi Redmi Note 5A. // Żerocin: Nieznany sprawca wyłudził 600 zł pożyczki poprzez internet i nie podjął jej spłaty.

05 grudnia 2018 r., KOBYLANY
Z nieustalonych przyczyn z torów manewrowych stacji stoczył się skład jedenastu wagonów z węglem. Po przejechaniu kilkuset metrów zadziałały zabezpieczenia na torach, które spowodowały wykolejenie trzech wagonów i zatrzymanie składu. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn zdarzenia.

04 grudnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę personelu serwisu telefonów komórkowych, ukradł telefon komórkowy marki Xiaomi Redmi Note 5A o wartości 546 złotych.

08 maja 2018 r., ŻEROCIN
Wczoraj międzyrzecki komisariat przyjął zawiadomienie o wyłudzeniu pożyczki internetowej. Nieznany sprawca zawarł za pośrednictwem Internetu z instytucją finansową umowę pożyczki opiewającą na 600 złotych, po czym nie podjął spłaty zobowiązania.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk wz. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Plan Junckera dodał Europie sił

Do 2022 r. unijny rynek pracy wzbogaci się o 1,7 mln miejsc pracy, a PKB Unii wzrośnie o 1,8 proc. – tak efekty planu inwestycyjnego dla Europu po 4 latach jego funkcjonowania podsumowuje szef Komisji Europejskiej Jaen-Claude Juncker. Polska jest w grupie tych krajów członkowskich, które wykorzystały najwięcej środków na inwestycje w stosunku do swojego produktu krajowego brutto.

Czytaj więcej »

Rakowiska: Gminny Dzień Edukacji (galeria)

Gmina Biała Podlaska Uroczyście świętowano 16 października Gminny Dzień Edukacji. Przygotowano go w Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach. Nadarzyła się okazja, by nagrodzić wyróżniających się nauczycieli. Wykształcenie jest najcenniejszym i bez wątpienia najtrwalszym podarunkiem, jaki można przekazać dziecku w szkole.

Czytaj więcej »

Reklama