Kryminałki: Włamanie do jednej z firm przy al. Jana Pawła II w Białej

Biała Podlaska: Włamanie do biura jednej z firm przy al. Jana Pawła II. Skradziono 150 zł i jednostkę komputera wartą 500 zł. // Terespol: Mieszkaniec na Allegro zapłacił 8.000 zł za 240 srebrnych monet. Do dziś zakup nie trafił pod adres kupującego. // Biała Podlaska: Przywłaszczone i ukryte Audi A6. // Witulin: Uszkodzone BMW własność mieszkańca gm. Platerów. // Halasy: 31 latek zatrzymany na “podwójnym gazie”. Stwierdzono ponad dwa promile w organizmie. // Małaszewicze: 39 latek z gm. Terespol z trzema promilami zatrzymany za kółkiem Mercedesa.

30 listopada 2018 r., BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II
Wczoraj tutejsza komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca włamał się do budynku jednej z bialskich firm w ten sposób, że wypchnął okno prowadzące do pomieszczenia biurowego. Włamywacz ukradł pieniądze w kwocie 150 złotych i jednostkę komputerową o wartości 500 złotych.

03 grudnia 2018 r., TERESPOL
Nieustalony do chwili obecnej sprawca podający się za Piotra I. z Warszawy na portalu aukcyjnym Allegro.pl wystawił na sprzedaż 240 srebrnych monet, które pokrzywdzony z Terespola kupił za kwotę prawie 8.000 złotych. Pomimo to zgłaszający nie otrzymał zakupionego towaru.

15 listopada 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Stefana Żeromskiego
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca przywłaszczył, a następnie ukrył w nieustalonym miejscu, samochód osobowy marki Audi A6 o wartości 2.500 złotych, który to pojazd pokrzywdzony z Terespola pozostawił na przechowanie na ulicy Żeromskiego.

01 grudnia 2018 r., WITULIN
Nieustalony do chwili obecnej sprawca wgniótł prawe przednie drzwi oraz uszkodził lusterko w samochodzie osobowym marki BMW, powodując straty w wysokości 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Platerów.

03 grudnia 2018 r., HALASY
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Mercedes, którym kierował 31-latek z gminy Międzyrzec Podlaski mający ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

03 grudnia 2018 r., MAŁASZEWICZE, ul. Kolejarzy
Policjanci terespolskiej patrolówki wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że sprawca zdarzenia – 39-latek z gminy Terespol kierował samochodem osobowym marki Mercedes mając ponad trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk wz. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *