Powiat: Konkurs “Czysta Ziemia” – edycja XI – finał (galeria)

Konkurs „CZYSTA ZIEMIA” – XI edycja 2018 rok w dniu 15 listopada 2018 r
.
Komisja Konkursowa w składzie:
1. Przemysław Bierdziński – Dyrektor Wydziału Rolnictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej – przewodniczący
2. Marek Sulima – przedstawiciel komisji Rady Powiatu – członek
3. Mateusz Majewski – przedstawiciel komisji Rady Powiatu – członek
4. Anna Jureczek – przedstawiciel Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej – członek
5. Małgorzata Kołodziejska – przedstawiciel Wydziału Rolnictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej – sekretarz

Zgodnie z Regulaminem Konkursu wyłoniła 5 laureatów, którymi zostali:
I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy
II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Tuliłowie
III miejsce – Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Piszczacu
IV miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy
V miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Sławatyczach

Wyróżnienia otrzymują:
1. Szkoła Podstawowa w Dobrynce
2. Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym
3. Szkoła Podstawowa im. 30 Poleskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Grabanowie
4. Szkoła Podstawowa im. Bł. Męczenników Podlaskich w Hrudzie
5. Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Styrzyńcu

Pozostałe szkoły, które wzięły udział w konkursie otrzymują nagrody za uczestnictwo:
1. Szkoła Podstawowa w Berezówce
2. Szkoła Podstawowa im. ppłk Stefana Skoczylasa w Rossoszu
3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kożuszkach
4. Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Ortelu Książęcym Drugim
5. Szkoła Podstawowa w Zalesiu
6. Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia Nr 1235 im. Bohaterów II Wojny Światowej w Woskrzenicach Dużych
7. Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie
8. Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Terespolu
9. Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu
10. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach
11. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej
12. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Konstantynowie
13. Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach
14. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Halasach
15. Szkoła Podstawowa w Sosnówce
16. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sitniku
17. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piszczacu
18. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ciciborze Dużym
19. Zespół Placówek Oświatowych im. Żołnierzy mjr. „Zenona” Szkoła Podstawowa
im. Stanisława Staszica w Leśnej Podlaskiej
20. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tucznej
21. Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
22. Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wisznicach
23. Zespół Szkół w Łomazach Gimnazjum im. Unitów Podlaskich
24. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zalutyniu
25. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach
26. Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim

Nagrody indywidualne otrzymują:
1. Cezary Zieńczuk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy
2. Wiktoria Zbańska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Tuliłowie
3. Agnieszka Lewkowicz – Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Piszczacu
4. Karolina Sejna – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy
5. Joanna Ostrowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Sławatyczach
6. Maciej Wężowski – Szkoła Podstawowa w Dobrynce
7. Szymon Sewestjaniuk – Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym
8. Agnieszka Cydejko – Szkoła Podstawowa im. 30 Poleskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Grabanowie
9. Ewa Łukaszuk – Szkoła Podstawowa im. Bł. Męczenników Podlaskich w Hrudzie
10. Martyna Jabłońska – Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Styrzyńcu
11. Jakub Wiraszka – Szkoła Podstawowa w Berezówce
12. Wiktoria Kamecka – Szkoła Podstawowa im. ppłk Stefana Skoczylasa w Rossoszu
13. Julia Kozakiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kożuszkach
14. Anna Mazurkiewicz – Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Ortelu Książęcym Drugim
15. Kinga Bechta – Szkoła Podstawowa w Zalesiu
16. Piotr Kaździoł – Szkoła Podstawowa Pomnik 1000-lecia Nr 1235 im. Bohaterów II Wojny Światowej w Woskrzenicach Dużych
17. Julia Antoniuk – Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie
18. Karol Guziuk – Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Terespolu
19. Julia Hać – Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Horodyszczu
20. Judyta Siłaczuk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach
21. Aleksandra Sulej – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej
22. Izabela Kamińska – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Konstantynowie
23. Paweł Chwesiuk – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach
24. Joanna Domańska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Halasach
25. Paweł Hołowieniec – Szkoła Podstawowa w Sosnówce
26. Bartosz Golian – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sitniku
27. Natalia Lewczuk – Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Piszczacu
28. Alicja Szandecka – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ciciborze Dużym
29. Beata Obroślak – Zespół Placówek Oświatowych im. Żołnierzy mjr. „Zenona” Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Leśnej Podlaskiej
30. Milena Pietrzyszyn – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Tucznej
31. Dariusz Mincewicz – Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
32. Katarzyna Syrytczyk – Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wisznicach
33. Natalia Jaroszuk – Zespół Szkół w Łomazach Gimnazjum im. Unitów Podlaskich
34. Stanisław Trociewicz – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zalutyniu
35. Dawid Jańczak – Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach
36. Claudia Borowiec – Zespół Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim


materiał: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
tekst : Przemysław Bierdziński
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *