Najlepsi Dzielnicowi w KMP Biała Podlaska

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej odbyło się uroczyste zakończenie konkursu na „Najlepszego Dzielnicowego Powiatu Bialskiego”. Największą liczbę punktów w plebiscycie otrzymała asp. Małgorzata Chazan, dzielnicowa bialskiej komendy. W konkursie wyłonieni zostali również najlepsi dzielnicowi poszczególnych komisariatów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom życząc dalszych sukcesów.

Wczoraj w gabinecie Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej odbyło się uroczyste zakończenie plebiscytu „Na Najlepszego Dzielnicowego Powiatu Bialskiego”. Konkurs realizowany był przy współpracy z portalem informacyjnym „Radio Biper”. To właśnie tam zostały umieszczone sylwetki dzielnicowych oraz istniała możliwość oddania głosu na wybranego przez siebie kandydata.


Największą liczbę punktów, a tym samym tytuł Najlepszego Dzielnicowego Powiatu Bialskiego zdobyła asp. Małgorzata Chazan. Dzielnicowa KMP w Białej Podlaskiej. Służbę w Policji pełni od 10 lat, w tym na stanowisku dzielnicowego od lat 9. Odpowiada za rejon nr 4. Jak sama mówi w pracy dzielnicowego inspiruje ją możliwość niesienia pomocy mieszkańcom, a każde zgłoszenie traktuje z należytą powagą.
Celem konkursu było również wyłonienie sylwetki najlepszego dzielnicowego dla poszczególnych komisariatów. W tej kategorii zwyciężyli:

KP Janów Podlaski – asp. Wojciech Wiszniewski
KP Międzyrzec Podlaski – sierż. szt. Barbara Krupska
KP Terespol – asp. Radosław Sacewicz
KP Wisznice – mł. asp. Emil Szoka

Zwycięzcy otrzymali z rąk Komendant Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej mł. insp. Grzegorza Pietrusika oraz Zastępcy Komendanta mł. insp. Andrzeja Antoniewskiego listy gratulacyjne oraz podziękowania. Serdeczne podziękowania składamy również dla portalu „Radio Biber” za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst : kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *