Dobre, bo Bialskie po raz 19-ty. Starostwo czeka na zgłoszenia kandydatur

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej informuje, że dnia 4 stycznia 2019 r. odbędzie się gala wręczenia wyróżnień Starosty Bialskiego „DOBRE, BO BIALSKIE” za 2018 rok.


Wyróżnienie  przyznawane  jest przedsiębiorstwom,  instytucjom  państwowym i samorządowym, osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom społecznym i zawodowym oraz innym podmiotom, które całokształtem działalności w znaczący sposób przyczyniły się do gospodarczego lub społecznego rozwoju powiatu lub jego promocji, stwarzając wzorce dla innych firm, skutecznie konkurując na rynku  osiągają coraz lepsze wyniki, prowadzą działalność społeczną lub charytatywną, wspierają środowiska lokalne lub przyczyniają się do popularyzowania osiągnięć powiatu bialskiego i zachowania zasobów dziedzictwa kulturowego.

Regulamin przyznawania wyróżnień Dobre, bo Bialskie” oraz wniosek, na którym należy zgłaszać kandydatury znajduje się na stronie internetowej: www.powiatbialski.eu  w zakładce wzory dokumentów – Wydział Spraw Społecznych.

Wnioski przyjmowane są w kancelarii ogólnej (pokój 316) Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41 do dnia 10 grudnia 2018 r.


materiał: powiat bialski
tekst / grafika: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *