Reklama

Kryminałki: Poszukiwany ENA 27-latek zatrzymany

Policjanci z bialskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta, który poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna wpadł, gdyż podejrzanie zachowywał się na widok patrolu Policji. Podczas legitymowania okazało się, że jest poszukiwany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za przestępstwo przeciwko mieniu.

Wczoraj po południu na ul. Piaskowej policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego bialskiej komendy zauważyli mężczyznę, który na widok patrolu zaczął „podejrzanie” się zachowywać. Dodatkowo w ręku trzymał otwartą butelkę, przypominającą piwo.

Podczas legitymowania podejrzenia mundurowych okazały się słuszne. Funkcjonariusze ustalili, że 27-latek poszukiwany jest od ubiegłego roku Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za przestępstwo przeciwko mieniu od końca ubiegłego roku.

Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Następne zostanie doprowadzony przed oblicze prokuratora, a później trafi do sądu, gdzie zostaną podjęte decyzje w zakresie procedury ekstradycyjnej.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst : kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama