Kraj: 12 listopada kursowanie pociągów POLREGIO bez zmian

W związku z ustanowieniem dnia świątecznego przypadającego na 12 listopada pociągi POLREGIO będą kursowały bez zmian, czyli według obowiązującego rozkładu jazdy.

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, 12 listopada br. pociągi POLREGIO będą kursowały bez zmian, zgodnie z obecnie obowiązującym rozkładem jazdy.

Bilety turystyczne i Mini bilety turystyczne, nabywane na przejazdy najwcześniej od godziny 18:00 w piątek 9 listopada, będą ważne do godziny 6:00 we wtorek 13 listopada br. Bilet wg ofert „Razem w Polskę Standard” i „Razem w Polskę Komfort”, nabywane na przejazdy najwcześniej od godziny 19:00 w piątek 9 listopada, będą ważne do godziny 6:00 we wtorek 13 listopada. Bilety turystyczne honorowane będą przez Arriva RP, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie, Koleje Małopolskie i Łódzką Kolej Aglomeracyjną.

Bilety POLREGIO dostępne są poprzez strony biletyregionalne.pl, e-podróżnik.pl, koleo.pl, bilkom.pl; aplikacje mobilne e-podróżnik, KOLEO, SkyCash; w salonikach KOLPORTER-a, kasach biletowych, biletomatach oraz u obsługi pociągu.

 


materiał: Kraj
tekst / zdjęcie: Zofia Dziewulska, Naczelnik Działu ds. Handlowych Oddział Lubelski Przewozów Regionalnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *