Wybory samorządowe 2018: Kandydaci do Rady Miasta Międzyrzec Podlaski

Wybory samorządowe 2018 już za 10 dni. Przy urnach wyborczych spotkamy się 21 października. Dziś prezentujemy listy w poszczególnych okręgach wyborczych do Rady Miasta Międzyrzec Podlaski. 

 

OKRĘG nr 1
Ulice: Akacjowa, Brzeska Nr nieparzyste od 57E do końca; Brzozowa; Cisowa; Dębowa; Grabowa; Jodłowa; Kasztanowa; Klonowa; Leszczynowa; Lipowa; Modrzewiowa; Orzechowa; Sosnowa; Świerkowa; Wierzbowa; Wiśniowa.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 MAKSYMIUK Kornela Beata

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 JAROSZ Mariusz

 

OKRĘG nr 2
Ulice: Balladyny Nr nieparzyste od 1 do końca; Brzeska Nr 57A. . D; Karola Ferdynanda Eichlera; Ks. Adolfa Pleszczyńskiego; Lecha Kaczyńskiego; Prymasa Stefana Wyszyńskiego.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 LESIEWICZ Elżbieta Jadwiga

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 RUMOWSKA Małgorzata Bożena


OKRĘG nr 3
Ulice: Brzeska Nr 1. . 56 i Nr parzyste od 58 do końca; Garbarska; Łąkowa; Nadbrzeżna; Plażowa; Podłęczna; Przedszkolna; Spółdzielcza; Wschodnia.

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona
8 JELESZUK Jerzy Bartłomiej

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 OKSEJUK Stanisław Antoni

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 KARWOWSKI Konrad Eugeniusz


OKRĘG nr 4
Ulice: Drohicka; Henryka Sienkiewicza; Józefa Piłsudskiego Nr nieparzyste 83. . 183 i Nr parzyste 82. . 184; Leśna; Ogrodowa; Piwna; Stodolna; Wiejska Nr nieparzyste od 1 do końca i Nr parzyste od 92 do końca; Zachodnia; Zarówie Nr nieparzyste od 101 do końca i Nr parzyste od 98 do końca; Zawadki.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 MATYSIUK Mariusz Tadeusz

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 TELESZKO Dariusz


OKRĘG nr 5
Ulice: Józefa Piłsudskiego Nr nieparzyste 1. . 81 i Nr parzyste 2. . 80; Nowa; Wiejska Nr parzyste 2. . 90; Zarówie Nr 1. . 97Z i Nr 99.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 KIERUCZENKO Marcin Piotr

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 LESZCZYŃSKI Mariusz Grzegorz


OKRĘG nr 6
Ulice: Balladyny Nr parzyste od 2 do końca; Kordiana.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 KOBYŁKA Andrzej

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 BERNAT Zbigniew

 

OKRĘG nr 7
Ulice: Graniczna; Jana Nassuta; Jatkowa; Krótka; Lubelska Nr nieparzyste 1. . 27 i Nr parzyste 2. . 44; Mała; Mydlarska; Plac Jana Pawła II; Plac Zbawiciela; Poprzeczna; Rymarska; Rzeczna; Skwer Armii Krajowej; Staromiejska; Targowa; Warszawska Nr 1. . 28; Nr 30 i Nr 32; Zamczysko; Żelazna.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 WÓJCIK Wojciech Przemysław


Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 OSTAPOWICZ Zygmunt


OKRĘG nr 8
Ulice: Kościelna; Łukowska Nr 12; Pocztowa; Warszawska Nr nieparzyste 29. . 35A.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 JUNG Mirosław Bogdan

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 TICHORUK Marek Jan

 

OKRĘG nr 9
Ulice: Aleja Katyńska; Boczna; Czysta; Łukowska Nr 1. . 11 i Nr od 13 do końca; 3 Maja Nr nieparzyste od 11 do końca i Nr parzyste od 24 do końca; Przechodnia; Strzelecka; Warszawska Nr nieparzyste 37. . 129 i Nr parzyste 34. . 84E; Władysława Sikorskiego.

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona
8 GRZESZYK Tadeusz

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 FRYDRYCHOWSKI Zdzisław Karol

 

OKRĘG nr 10
Ulice: Adama Mickiewicza; Bolesława Prusa; Grzegorza Piramowicza; Józefa Piłsudskiego Nr nieparzyste od 185 do końca i Nr parzyste od 186 do końca; Juliusza Słowackiego; Leopolda Staffa; Łosicka; Marii Konopnickiej; Mieczysława Kalenika; Mikołaja Reja; Młynarska; Piotra Niewęgłowskiego; Plac Mikołaja Kopernika; Pszenna; Stanisława Staszica; Warszawska Nr nieparzyste od 131 do końca i Nr parzyste od 86 do końca; Władysława Broniewskiego; Zofii Nałkowskiej; Żytnia.

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona
8 CHIBOWSKI Arkadiusz

 

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 JURKOWSKA Barbara


Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 MAZUREK Grażyna Barbara

 

OKRĘG nr 11
Ulice: Ceglana; Gospodarcza; Górna; Handlowa; Jasna; Kwiatowa; Miodowa; Mleczarska; Okrężna; Pogodna; Równa; Różana; Słoneczna; Topolowa; Tuliłowska; Wesoła; Widna; Wspólna; Wysoka; Zgodna; Zielona.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 WASZCZUK Ignacy

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 MATEJEK Robert Piotr

 

OKRĘG nr 12
Ulice: Chabrowa; Gabriela Narutowicza; Jelnicka; Listopadowa; Lubelska Nr nieparzyste od 29 do końca i Nr parzyste od 46 do końca; 3 Maja Nr nieparzyste 1. . 9 i Nr parzyste 2. . 22; Niecała; Partyzantów Nr 1. . 9 i Nr 11. . 29; Podrzeczna; Radzyńska.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 KIMBAR Stanisława

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 DUDA Danuta Urszula


OKRĘG nr 13
Ulice: Kazimierza Pułaskiego; Partyzantów Nr od 30 do końca; Plac Dworcowy; Tadeusza Kościuszki.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 JANUSIEWICZ Jerzy

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 TROCHYMIAK Izabela


OKRĘG nr 14
Ulice: Artura Grottgera; Jana Matejki; Janusza Kusocińskiego; Józefa Chełmońskiego; Ksawerego Dunikowskiego; Parkowa; Partyzantów Nr 10A. . 10H; Strażacka; Wita Stwosza; Wojciecha Kossaka.

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 ZANIEWICZ Tadeusz Leon

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 SAKOWICZ Piotr

 

Lista nr 15 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIAN OLESIEJUK

 

Numer na liście Nazwisko i Imiona
15 OLESIEJUK Marian

 

OKRĘG nr 15
Ulice: Adama Asnyka; Adamki; Berezowska; Grzybowa; Jana Brzechwy; Karola Krysińskiego; Kolejowa; Okólna; Siteńska; Tartaczna; Zadworna; Zahajkowska; Żwirowa.


Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona
10 TYMOSZUK Izabela

 

Lista nr 14 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW KOT

Numer na liście Nazwisko i Imiona
14 CHOMIUK Marek Adam

 


materiał: Międzyrzec Podlaski miasto / Wybory samorządowe 2018
informacje: Państwowa Komisja Wyborcza (wybory2018.pkw.gov.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *