Kryminałki: Pobicie w Sitnie. Sprawcy mają 18 i 40 lat

Sitno: Pobity przez 18 i 40 latka mieszkaniec gminy Międzyrzec. // Leśna Podlaska: Mieszkanka oszukana na jednym z portali. Zapłaciła za dwie pary butów Nike które do kupującej jednak nie dotarły. // Terespol: Przecięte opony w samochodzie Renault należącym do Białorusina. // Kostomłoty: Zdarzenie drogowe w którym uczestniczy 50 latek z gm. Kodeń w stanie nietrzeźwości. // Biała Podlaska: Policja zabezpieczyła prasę marki John Deere wartości ok. 150 tys zł. przywłaszczonej przez 48 latka.

06.10.2018r. SITNO,
Dwaj mieszkańcy gm. Międzyrzec Podlaski w wieku 18 i 40- lat dokonali pobicia mieszkańca gm. Międzyrzec Podl. zadając mu ciosy pięściami po głowie i kopiąc po całym ciele, czym spowodowali u pokrzywdzonego obrażenia ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.

23.08.2018r. LEŚNA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Leśnej Podlaskiej. Nieznany sprawca korzystając ze strony sklepu internetowego oferował do sprzedaży buty marki Nike (2 pary), gdzie po otrzymaniu przelewu wskazanej kwoty na podany rachunek bankowy, nie wysłał zamówionego obuwia oraz zerwał kontakt.

08.10.2018r. TERESPOL,
W okresie czasu od 03 do 07 października 2018 r. nieznany sprawca dokonał zniszczenia mienia, poprzez przecięcie dwóch opon w samochodzie marki Renault Master na szkodę ob. Białorusi

08.10.2018r. KOSTOMŁOTY II
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Terespolu, na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 50-letniego mieszkańca gm. Kodeń, który kierował samochodem marki VW Golf będąc w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie.

08.10.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, realizując informację funkcjonariuszy Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska, dokonali zabezpieczenia prasy zmiennokomorowej m-ki John Deere 854 o wartości ponad 147 tys. zł utraconej w wyniku przywłaszczenia o które podejrzany jest 48-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego na szkodę firmy leasingowej.

 

materiał:Komenda Miejska Policjiw Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchlarzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *