Reklama Wyborcza: Arkadiusz Maksymiuk kandydat do Rady Powiatu w Białej Podlaskiej

Wiek 55 lat wykształcenie wyższe magisterskie, żonaty siedmioro dzieci i troje wnucząt. Rolnik – rodzinne gospodarstwo rolne 25 ha. Prywatny przedsiębiorca w segmencie usług finansowych i ubezpieczeń, własna firma Glob-Max. Na co dzień pracuję jako z-ca Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej.

Dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół znajduję czas na działalność społeczną, jestem obecnie Radnym Powiatu Bialskiego i z poczuciem ogromnego zaszczytu którym mnie państwo obdarzyliście piastuję ten mandat w trosce o rozwój naszej małej ojczyzny. Promuję też nasz powiat poprzez działalność sportową jako Przewodniczący Rady Powiatowego Zrzeszenia LZS organizując turnieje tenisowe, siatkarskie itp., zawody sportowe, rajdy rowerowe. Igrzyska Powiatowe LZS, ostatni sukces to III miejsce naszego powiatu na Igrzyskach LZS w Województwie Lubelskim. Działalność kulturalna jest mi bardzo bliska gdyż sam czynnie uczestniczę w pielęgnowaniu tradycji poprzez założenie zespołu ludowego „Kaczeńce z Czosnówki” przeprowadziliśmy wspólnie z członkami zespołu wiele przeglądów pieśni ludowych, kresowych, patriotycznych czy religijnych i chcemy dalej przekazywać młodemu pokoleniu kulturę naszych ojców i dziadków. Bycie radnym to także odważne wspieranie pokrzywdzonych i stawanie w ich obronie czego doświadczyłem czynnie protestując z kolegami rolnikami pokrzywdzonymi w związku z Likwidacją hodowli trzody z powodu wirusa ASF w naszym powiecie.

Działanie na wielu płaszczyznach wspólnie z życzliwymi ludźmi daje mi wiele radości, przynosi poczucie spełnienia oraz ładuje moje siły witalne do następnych pomysłów i życiowych wyzwań. Polska zaczyna się od każdej rodziny i po Panu Bogu jest dla mnie najważniejsza, wartości jakie przekażemy młodym dzisiaj, będą stanowiły o tym jakie będzie ich jutro.

Startuję w nadchodzących wyborach do samorządu bo chcę dokończyć rozpoczęte działania oraz zainicjować kolejne, aby nasz Powiat rozwijał się nadal. To w samorządzie mamy realny wpływ na bieg wydarzeń na tworzenie naszej przyszłości. Państwo jako wyborcy zdecydujecie przy urnach kto zasługuje na to by nas reprezentować, jeżeli będę wśród nich to teraz już dziękuję za udzielone wsparcie.

POZYCJA NR 1 NA LIŚCIE PSL

Arkadiusz Maksymiuk

 


materiał: Reklama wyborcza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *