Kryminałki: Chyba rekord. Włamywacze mają 11 i 13 lat

Biała Podlaska: Usiłowanie kradzieży Hondy CR-V przy Janowskiej. // Biała Podlaska: 18 latek pożyczył pieniądze na wynajem mieszkania i zerwał kontakt z wierzycielem. // Wisznice: 60 latek z Milanowa sprawcą włamania i kradzieży motoroweru w Polubiczach. // Biała Podlaska: 13 i 11 lat mają włamywacze którzy skradli rejestrator monitoringu z budynku firmy przy Okopowej. // Sitno: 56 latek na podwójnym gazie prowadził motorower. // Jaźwiny: Włamanie i kradzież telewizora LCD. // Biała Podlaska: Wandal uszkodził karoserię Seata parkującego przy Górnej. // Dubów: Wypadek na wojewódzkiej 812. Kierowca z Milanowa, 28 letnia kobieta najechała na tył auta skręcającego w lewo. // Kopytów Kolonia: 41 latek nietrzeźwy zatrzymany na motorowerze. // Biała Podlaska: Pobicie przy al. Tysiąclecia. // Biała Podlaska: Porysowany lakier Skody przy Słowackiego. // Biała Podlaska: 38 latek na Moniuszki w VW i z dwoma promilami alkoholu. // Łomazy: Nietrzeźwy 41 latek, bez uprawnień zatrzymany za kierownicą Fiata na Wisznickiej.

04.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Nieznany sprawca, usiłował dokonać kradzieży pojazdu marki Honda CR-V. Zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na zainstalowane w pojeździe zabezpieczenia. Wartość uszkodzeń powstałych w wyniku działania sprawcy wynosi 800 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

01.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska, na podstawie materiałów własnych ustalili, że 18-latek (bez stałego miejsca zamieszkania), działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Jabłoń do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem. Sprawca wprowadził pokrzywdzoną w błąd co do pożyczki pieniędzy na wynajęcie mieszkania. Po czym zerwał kontakt z pokrzywdzoną nie zwracając pieniędzy.

05.10.2018r. WISZNICE,
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP Wisznice realizując czynności w związku z włamaniem do niezamieszkałego domu w miejscowości Polubicze Wiejskie II i kradzieży motoroweru marki Qingqi wartości około 2000zł ustali, mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego czynu. Okazał się nim 60-letni mieszkaniec Milanowa. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

05.10.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy realizując czynności w sprawie dokonanego w Białej Podlaskiej w budynku przy ul. Okopowej włamania do skrzynki rejestratora monitoringu i kradzieży urządzenia rejestratora monitoringu, a przy tym uszkodzenia mienia na szkodę Przedsiębiorstwa w Białej Podlaskiej, ustalili, że czynu tego dokonali dwaj nieletni mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 13 i 11- lat. O dalszym losie nieletnich zadecyduje Sąd Rodzinny.

05.10.2018r. SITNO,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 56-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował motorowerem marki FERRO, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie.

06.10.2018r. JAŹWINY,
Nieznany sprawca, dostał się do budynku mieszkalnego, skąd dokonał kradzieży telewizora LCD marki Philips na szkodę mieszkanki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Górna
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia karoserii pojazdu marki Seat, poprzez porysowanie trzech elementów karoserii na szkodę mieszkanki miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.10.2018r. DUBÓW,
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 06.10.2018r. po godz. 11:00 w miejscowości Dubów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki VW Passat, 28-letnia mieszkanka gm. Milanów, na prostym odcinku drogi najechała na tył poprzedzającej ją Skody, której kierujący wykonywał manewr skrętu w lewo. Skodą kierował 40-letni mieszkaniec gm. Łomazy. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka VW-na. Kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

06.10.2018r. KOPYTÓW-KOLONIA,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komisariatu Policji w Terespolu podczas kontroli drogowej ujawnili, że 41-letni mieszkaniec gm. Kodeń, kierował motorowerem marki Romet znajdując się w stanie nietrzeźwości: niemal promil alkoholu w organizmie.

07.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Nieznani sprawcy, dokonali pobicia mieszkańca Białej Podlaskiej, w ten sposób, że zadawali pokrzywdzonemu uderzenia pięściami w twarz i głowę oraz kopali po całym ciele, w wyniku czego doznał on obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

07.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Juliusza Słowackiego
Nieznany sprawca zarysował lakier na pokrywie komory silnika i błotniku samochodu m-ki Skoda na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

07.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Stanisława Moniuszki
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KMP Biała Podlaska, zatrzymali do kontroli drogowej, kierującego samochodem osobowym m-ki VW Passat, 38-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej będącego w stanie nietrzeźwości: ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

06.10.2018r. ŁOMAZY, ul. Wisznicka
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komisariatu Policji w Wisznicach, zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który nie posiadając uprawnień do kierowania, kierował samochodem osobowym m-ki Fiat Seicento, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał:Komenda Miejska Policjiw Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchlarzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *