Kultura: Kolejny głos z naszego Podlasia zachwycił Polskę (film)

Ola Smerechańska, 17-letnia bialczanka w minioną sobotę wystąpiła w tzw. przesłuchaniach w ciemno 9. edycji popularnego talent-show “The Voice of Poland”. Zaśpiewała piosenkę „Alone” z repertuaru Jessie Ware i swoim wykonaniem urzekła cały skład jury. Pierwszy swój fotel obrócił Michał Szpak, a za nim kolejno Piotr Cugowski, Patrycja Markowska i Grzegorz Hyży. 

Na koniec występu wszyscy “Trenerzy” nagrodzili Olę owacją na stojąco.”Wyglądasz subtelnie, zaśpiewałaś subtelnie, a jednocześnie z ogniem” – oceniła Patrycja Markowska. Najbliżsi i przyjaciele, którzy gorąco dopingowali Olę w studio za kulisami, nie mogli ukryć wzruszenia.

Bialczanka urodziła się w Brześciu na Białorusi, a w wieku 4 roku przeniosła się na stałe do Polski. Talent do śpiewu wykazywała już od najmłodszych lat. Na swoim koncie ma już wiele sukcesów w różnych konkursach wokalnych i nadal szkoli swój warsztat pod okiem znanego bialskiego łowcy talentów Ireneusza Parafiniuka.

Ola wybrała drużynę Patrycji Markowskiej i już szykuje się do kolejnych występów. Ci którzy nie mieli okazję zobaczyć występ bialczanki zapraszamy do obejrzenia powtórki, którą umieszczamy poniżej. Cała redakcja Radio Biper trzyma mocno kciuki za Olę w kolejnym etapie!


materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
film / zdjęcie: The Voice of Poland / TELEWIZJA POLSKA S.A

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *