Biała Podlaska: Prezydent Stefaniuk puszcza bialczan z torbami…

Po dożywianiu jakie zaproponował cztery lata temu kandydat na prezydenta Białej Podlaskiej, dziś, ten sam kandydat aby zapewnić sobie reelekcję rozdaje torby. Takę ekipę z gadżetami obecnego prezydenta spotkać można było we wtorek, 2 października, między innymi przy wjeździe na parking biurowca przy ulicy Narutowicza. Stylowe torby szły jak świeże bułeczki. W przenośni i z przekąsem śmiało można zatytułować materiał…. tak jak zatytułowany został.

 

Torby niestety były puste. Jak większość obietnic sprzed czterech lat i tych składanych teraz podczas kampanii wyborczej. Bialczanie jednak torby brali. Jedni otwarcie, inni zaś ukradkiem, tak aby nikt nie zobaczył. Cap! I do bagażnika. Ci odważniejsi szczęśliwcy zdobycznych toreb mówili, że po dokładnej kilkukrotnej przepierce napis z toreb zniknie a przynajmniej wystarczająco zblaknie i będzie można z podniesioną głową pójść w co drugą niedzielę na zakupy do Biedronki.

Tym samym nieuchronnie kampania wyborcza do samorządów nabiera rumieńców. Co dzień zasypywani jesteśmy informacjami o kolejnych konferencjach i spotkaniach. O dziwo nie zapraszają nas (Redakcji Radio Biper) jedynie na spotkania organizowane przez bialski PiS. Obecne władze mało, że nie uznają nas za legalnie działające media to i boją się ewentualnych trudnych pytań z naszej strony. Mówi się trudno i żyje się dalej. Nie zapominają jednak o nas nasi czytelnicy. Prezentowane zdjęcia zrealizowaliśmy dziś na podstawie informacji jakie przekazała nam jedna z czytelniczek. Dziękujemy!

PS. W związku z RODO ale i sugestią o “nie fotogeniczności” rozdających torby pozwoliliśmy sobie nieco spikselizować wizerunki.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
temat: Biała Podlaska miasto / Kampania Wyborcza 2018
tekst, zdjęcia i opracowanie: Mariusz Maksymiuk

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *