Reklama

Kryminałki: 10 i 15 letni włamywacze

Międzyrzec Podlaski: 27 latek wykorzystał bezprawnie dane osobowe ojca, na tej podstawie zawarł umowę pożyczki. // Styrzyniec: Mieszkanka oszukana poprzez Internet. Sklep z Poznania miał przesłać zakupiony lakier hybrydowy jednak po dokonaniu przelewu towar nie został dostarczony. // Biała Podlaska: 28 latka zawarła umowę o pożyczkę następnie zaprzestała jej spłaty. // Biała Podlaska: 10 i 15 latek dokonali włamania do niezamieszkałego domu i skradli krzesła.

18.07.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Funkcjonariusze Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego w Międzyrzecu Podlaskim, na podstawie materiałów własnych ustalili, że 27-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, wykorzystując dane personalne swojego ojca za pośrednictwem portalu internetowego, w formie elektronicznej zawarł umowę o pożyczkę.

13.09.2018r. STYRZYNIEC,
Bialscy policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca, działając jako sklep internetowy z siedzibą w Poznaniu oferował sprzedaż lakierów hybrydowych, gdzie po otrzymaniu zapłaty, nie wywiązał się z zawartej umowy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, na podstawie materiałów własnych ustalili, że 28-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej podejrzewana jest o to, że w placówce kredytowej w Białej Podlaskiej złożyła wniosek o udzielnie pożyczki, która została jej przyznana, a następnie nie dokonywała spłat rat pożyczki, czym działała na szkodę w/w firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydz. do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej, realizując materiały własne w sprawie zaistniałego w okresie od 14 do 20 września 2018 r., włamania do niezamieszkałego domu w Białej Podlaskiej i kradzieży krzeseł na szkodę mieszkanki miasta ustalili że czynu tego dokonali nieletni mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 10-15 lat. Trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał:Komenda Miejska Policjiw Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchlarzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama