Reklama

Terespol: Grali w eisstocka i zwiedzali (galeria)

Od 13 do 15 września trwał wyjazd 38 osobowej grupy młodzieży Szkoły podstawowej nr 2 i Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu na Litwę. Bazą wypadową były Druskienniki nad Niemnem. Mieliśmy okazję podziwiać uroki miasta i okolic podczas przejażdżki gondolami z wysokości 52 metrów.

Skorzystaliśmy również z atrakcji parku wodnego w tej sanatoryjno – wypoczynkowej miejscowości. Miasteczko jest niezwykle urokliwe, a na ulicach słychać mowę w różnych językach świata, spotkać można było też naszych rodaków.

W sobotę – 15 września w Lasdijai odbył się Międzynarodowy Turniej Eisstocka. Juniorzy zajęli 7 miejsce (Piotr Żmińczuk, Jakub Żądło, Agata Korzeniewska i Bartek Wiśniewski). Lepiej spisali się seniorzy, którzy grali w składzie: Andrzej Korbal, Marek Czerwiński, Zdzisław Wołoszko, Jacek Wiśniewski, Tomasz Czapski i zajęli wysokie, czwarte miejsce. W turnieju grały drużyny z Białorusi, Litwy i Polski.


materiał: MOK Terespol
zdjęcia i tekst: Krystyna Pucer
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Wypadek przy ulicy Sosnowej w Białej Podlaskiej

Piszczac: Konto społecznościowe założone z bezprawnym wykorzystaniem zdjęć pokrzywdzonej 19 letniej mieszkanki. // Woskrzenice Duże: Kradzież modułów elektronicznych z czterech ciągnikach siodłowych z terenu niestrzeżonego parkingu. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu telefonu komórkowego poprzez internet. // Biała Podlaska: Zatrzymano 28 latka z Małaszewicz, znaleziono przy nim woreczek z mefedronem. // Międzyrzec Podlaski: 33 letnia mieszkanka gminy Międzyrzec z 1,6 promilem alkoholu prowadziła auto. // Biała Podlaska: Wypadek przy Sosnowej. Pieszy potrącony w trakcie manewru omijania.

Czytaj więcej »

Premiera w Kinie Merkury!

Kino Merkury w Białej Podlaskiej zaprasza na premierę nowego filmu. Na ekranie od 22 listopada: Kraina Lodu II. Rezerwacje: 83 343 28 97 lub poprzez www.kinomerkury.pl.  

Czytaj więcej »

X Sesja Rady Miasta Biała Podlaska (zaproszenie)

Informujemy, że w dniu 25 listopada (poniedziałek) 2019 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w sali konferencyjnej nr 238, odbędzie się X sesja Rady Miasta Biała Podlaska. Radni pochylą się m.in. nad uchwałami dotyczącymi przekształceń bialskich szkół,  nad uchwałą dotyczącą przyjęcia Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla miasta, uchwałą w sprawie likwidacji Zespołu Żłobków Miejskich a także nad uchwałą w sprawie przyjęcia Programu Działań na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami na lata 2019-2025. Pełny porządek obrad poniżej. 

Czytaj więcej »

Reklama