Reklama

Kryminałki: Ma 62 lata a nadal lubi bić szyby… oczywiście nie u siebie

Małaszewicze: Kradzież 34 ruterów wartości ponad 14 tys zł z kontenera kolejowego na trasie Hamburg – Małaszewicze. // Rokitno: Kradzież prądu przez nielegalne przyłącze w domu 52 latka. // Międzyrzec Podlaski: Wziął raz 6 tys. zł i chce po raz drugi tyle samo. Problemy wynikające z braku pokwitowania przekazanych środków. // Biała Podlaska: Podrobione orzeczenie lekarskie, kwalifikacje zawodowe i badania psychologiczne. // Terespol: Rowerzysta z zakazem prowadzenia jednośladu a mimo to nadal po pijaku… 3 promile. // Biała Podlaska: 20 latka z Wrocławia okazała się być nieuczciwym sprzedawcą w transakcjach internetowych. // Chotyłów: To 62 latek z gm. Biała Podlaska wybił szybę wiaty peronowej na dworcu PKP. // Biała Podlaska: 33 latek z gm. Leśna Podlaska sprawcą włamań do altanek ogródków działkowych przy ulicy Bocznej.

27 sierpnia 2018 r., MAŁASZEWICZE, ul. Kolejarzy
Wczoraj terespolski komisariat został powiadomiony, że w okresie od 27 sierpnia do 01 września 2018 r., w czasie przejazdu pociągu towarowego relacji Hamburg-Małaszewicze, nieznani sprawcy zerwali plomby ochronne i otworzyli drzwi kontenera. Z jego wnętrza ukradli trzydzieści cztery rutery o łącznej wartości 14.073 złotych.

11 września 2018 r., ROKITNO
Dzielnicowi z Janowa Podlaskiego w trakcie interwencji domowej podjętej wobec 52-latka z Rokitna ujawnili nielegalne przyłącze omijające układ pomiarowy, przy pomocy którego mężczyzna kradł energię elektryczną.

06 czerwca 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Wczoraj międzyrzecki komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie. 49-latek z gminy Biała Podlaska pobrał od mieszkanki Siedlec 6.000 złotych jako zapłatę za dzierżawę lokalu, nie wystawiając na tą okoliczność pokwitowania. Po jakimś czasie mężczyzna wezwał zgłaszającą do uregulowania należności za wynajem lokalu.

26 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Okopowa
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca podrobił świadectwo kwalifikacji zawodowej, orzeczenie psychologiczne i orzeczenie lekarskie na szkodę obywatela Białorusi.

11 września 2018 r., TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
Funkcjonariusze Straży Granicznej i policjanci terespolskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 38-latka z Terespola, który kierował rowerem w okresie sądowego zakazu kierowania, a ponadto znajdował się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

03 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, pl. Wojska Polskiego
Policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili sprawcę oszustwa na portalu internetowym OLX.pl przy sprzedaży kołyski marki Shnuggle za kwotę 335 złotych na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska. Okazała się nią być 20-latka z Wrocławia. Kobieta usłyszała zarzuty, do popełnienia których przyznała się.

11 września 2018 r., CHOTYŁÓW, ul. Kolejowa
Kryminalni z Terespola ustalili, że 62-latek z gminy Biała Podlaska w dniu 08 sierpnia 2018 r. wybił boczną szybę w wiacie peronowej, powodując powstanie strat w wysokości 890 złotych.

11 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Boczna
Funkcjonariusze z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę włamań do altanek na terenie bialskich ogródków działkowych, do których doszło w nocy z 29 na 30 sierpnia 2018r. Włamywaczem okazał się być 33-latek z Leśnej Podlaskiej. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, do popełnienia których przyznał się.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama