Reklama

Tuczna: Narodowe czytanie fragmentów ,,Przedwiośnia” (zaproszenie)

Wójt gminy Tuczna oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Tucznej zapraszają mieszkańców na 7. edycję Narodowego Czytania, które odbędzie się 14 września (piątek) o godzinie 10:00 na placu przed Urzędem Gminy Tuczna. Wspólnie czytane będą fragmenty książki „Przedwiośnie” Żeromskiego oraz teksty Antologii Niepodległości.

Każdy przyniesiony egzemplarz „Przedwiośnia” zostanie opatrzony okazjonalną pieczęcią Narodowego Czytania.


materiał: gmina Tuczna
tekst / plakat: UG w Tucznej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Zaginął: Tomasz Giełazis

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukują osoby zgłoszonej jako zaginiona: 43-letniego Tomasza Giełazis. W dniu 31 sierpnia 2019 r. przebywając na terenie Białej Podlaskiej wraz z partnerką, pozostawiając dokumenty oraz wszystkie rzeczy osobiste, opuścił mieszkanie. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie kontaktował się z rodziną lub partnerką, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Czytaj więcej »

Województwo: TESLA o wartości 300 tys. zł odzyskana w Dorohusku

Wczoraj (19 września) w godzinach wieczornych, na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na kierunku wyjazdowym z Polski, przerwano podróż 33 – letniemu ob. Ukrainy. Mężczyzna usiłował wyjechać z Polski, samochodem marki TESLA o szacunkowej wartości 300 000 zł. W czasie kontroli granicznej funkcjonariusze ustalili iż pojazd jest poszukiwany jako utracony w Norwegii.

Czytaj więcej »

Reklama