Reklama

Pięciobój Samorządowców (zaproszenie)

Powiat Bialski, Gmina Piszczac i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu zapraszają do udziału w Powiatowy Pięciobój Samorządowców w Piszczacu. Członkowie drużyny mogą być tylko mieszkańcy powiatu bialskiego w pięciu konkurencjach m.in. rzut oponą, bieg w worku, nawlekanie igły, rzut piłką do kosza, układanie kubeczków.

W turnieju mogą wziąć udział drużyny reprezentujące instytucje samorządu terytorialnego i ich jednostki takie jak: GOPSy, GOK-i, szkoły, OSP, Sołtysi, Rady Sołeckie z terenu powiatu bialskiego. W skład drużyny musi pracownik zatrudniony w samorządzie gminnym lub powiatowym, radny gminny lub powiatowy. Drużyna powinna liczyć 4 pełnoletnie osoby w tym min. jedna kobieta . Członkami drużyny mogą być tylko mieszkańcy powiatu bialskiego. Spełnienie tego warunku jest wymagane pod rygorem wykluczenia drużyny z turnieju.

1. KONKURENCJE:
1. Rzut oponą na odległość- kapitan drużyny
2. Bieg w worku na czas przez 2 członków drużyny.
3. Nawlekanie igły przez dwóch członków drużyny po wcześniejszym slalomie
4. Rzut piłką do kosza- drużyna typuje zawodnika który wykonuje 3 rzuty
5. Układanie kubeczków – członek drużyny ma za zadanie na czas przełożyć
15 plastikowych kubeczków tak aby czarny był na samej górze.

– Termin składania kart zgłoszeniowych (dostępna pod regulaminem) do 23.09.2018r. do godz. 14:00 w GCKiS w Piszczacu emailem [email protected] lub telefonicznie 501 266 672. W załączeniu regulamin oraz karta zgłoszenia.


materiał: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu
tekst zdjęcia: Łukasz Węda Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Plan Junckera dodał Europie sił

Do 2022 r. unijny rynek pracy wzbogaci się o 1,7 mln miejsc pracy, a PKB Unii wzrośnie o 1,8 proc. – tak efekty planu inwestycyjnego dla Europu po 4 latach jego funkcjonowania podsumowuje szef Komisji Europejskiej Jaen-Claude Juncker. Polska jest w grupie tych krajów członkowskich, które wykorzystały najwięcej środków na inwestycje w stosunku do swojego produktu krajowego brutto.

Czytaj więcej »

Rakowiska: Gminny Dzień Edukacji (galeria)

Gmina Biała Podlaska Uroczyście świętowano 16 października Gminny Dzień Edukacji. Przygotowano go w Przedszkolu Samorządowym w Rakowiskach. Nadarzyła się okazja, by nagrodzić wyróżniających się nauczycieli. Wykształcenie jest najcenniejszym i bez wątpienia najtrwalszym podarunkiem, jaki można przekazać dziecku w szkole.

Czytaj więcej »

Reklama