Reklama

Kryminałki: Zapłacił za zegarek otrzymał masło orzechowe…

Biała Podlaska: 32 latek z Leśnej Podlaskiej okradł kasę baru w jednym z bialskich hoteli. Łącznie kwotę ok. 700 zł. Został zatrzymany. // Biała Podlaska: Masło orzechowe zamiast zegarka. Drogie masło bo kosztujące 560 zł. Tak zakończyła się transakcja mieszkańca miasta który poprzez portal OLX.pl kupował od sprzedającego właśnie zegarek. Ten pobrał gotówkę i wysłał masło… // Biała Podlaska: Uszkodzone drzwi w centrum handlowym. Straty spowodowane wandalizmem oszacowano na 630 zł. // Terespol: W wynajmowanym przez Białorusina garażu ujawniono 700 ampułek produktu leczniczego nie dopuszczonego do obrotu w Polsce. // Kaliłów: 55 letni „kierowca” z dwoma promilami.

06 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu i kryminalni z Janowa Podlaskiego ustalili, że 32-letni mieszkaniec Leśnej Podlaskiej ukradł pieniądze z baru jednego z bialskich hoteli. Łupem mężczyzny padło 700 złotych stanowiące własność mieszkanki Białej Podlaskiej. 32-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, gdzie oczekuje na wykonanie czynności procesowych.

04 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Jana III Sobieskiego
Wczoraj mieszkaniec Białej Podlaskiej powiadomił bialską komendę, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż zegarek marki Samsung, za który pokrzywdzony zapłacił 560 złotych. Sprzedający zamiast zegarka wysłał kupującemu paczkę z masłem orzechowym.

08 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznany mężczyzna uszkodził mechanizm otwierająco – zamykający drzwi wejściowych prowadzących do jednego z bialskich centrów handlowych w ten sposób, że siłowo otworzył drzwi, powodując straty w wysokości 630 złotych.

10 września 2018 r., TERESPOL, ul. 3 Maja
Kryminalni z Terespola zatrzymali obywatela Białorusi, który w wynajmowanym garażu przechowywał 700 ampułek produktu leczniczego, który nie figuruje jako produkt leczniczy w Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych Dopuszczonych do Obrotu na Terytorium RP. Ponadto w garażu policjanci ujawnili niewielką ilość papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

10 września 2018 r., KALIŁÓW
55-latek z gminy Biała Podlaska kierował samochodem osobowym marki VW Golf mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama