Biała Podlaska: O jednego prezydenta mniej – Michał Litwiniuk wyrzucony

Można było się tego spodziewać. Po konferencji prasowej podczas której to Michał Litwiniuk – zastępca prezydenta Dariusza Stefaniuka ogłosił start w wyborach samorządowych o fotel prezydenta miasta, jego pryncypał kilka dni później postanowił pozbyć się niewygodnego współpracownika.

 

Wiceprezydentem Michał Litwiniuk stał się z dnia na dzień. Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie.

Nie wszyscy potrafią z klasą znosić emocje towarzyszące kampanii wyborczej. Okazało się, że Panu Dariuszowi Stefaniukowi puściły nerwy, gdy zderzył się z koniecznością rozliczenia się z niespełnionych obietnic wyborczych, czy zachowań w urzędzie graniczących z prywatą. Najwyraźniej boi się też tego, że nasze szerokie, ponadpartyjne porozumienie Koalicji Obywatelskiej PO, Nowoczesna, SLD, PSL i stowarzyszenia emerytowanych mundurowych proponuje mieszkańcom dynamiczny, ale również realny program rozwoju Białej Podlaskiej i kandydata na Prezydenta, który łączy, a nie dzieli i jest dla nich, a nie dla partyjnych koneksji i korzyści własnych najbliższych. – powiedział Michał Litwiniuk, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta Biała Podlaska.

Już jutro, dowiemy się więcej. Zapowiedziano konferencję, na której szczegółowo kandydat Koalicji Obywatelskiej odniesie się do absurdalnych zarzutów jakie postawił mu były szef.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
temat: Biała Podlaska miasto / Koalicja Obywatelska
zdjęcia: arch. radiobiper.info
tekst i opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *