Reklama

Kryminałki: Poszukiwany 11 listami gończymi ukrywał się na Ukrainie

Kryminalni z bialskiej komendy ustalili miejsce pobytu 34-letniego mieszkańca gm. Sławatycze. Mężczyzna poszukiwany był m.in. 11 listami gończymi. Łącznie do odbycia ma karę ponad 16 lat pozbawienia wolności. Przed organami ścigania ukrywał się na terenie Ukrainy. Dzięki międzynarodowej współpracy w miniony piątek trafił do Zakładu Karnego.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej ustalili miejsce pobytu 34-letniego mieszkańca gm. Sławatycze. Na mężczyznę wydano 21 podstaw prawnych, z czego 11 to listy gończe, za przestępstwa przeciwko mieniu, wiarygodności dokumentów, zdrowiu i życiu oraz narkotykowe, wydane przez organy na terenie całego kraju.

Policjanci wykonali żmudną pracę, by ustalić miejsce pobytu mężczyzny, tym bardziej, że ukrywał się przed organami ścigania na terenie Ukrainy. W sprawie tej prowadzone były poszukiwania międzynarodowe kanałem Interpolu. Dzięki tej współpracy mężczyzna został zatrzymany.

W areszcie na terenie Ukrainy oczekiwał na ekstradycję. W miniony piątek trafił do Zakładu Karnego. Łącznie do odbycia ma karę ponad 16 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst : kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama