Wakacyjny Rajd Rowerowy (zaproszenie)

Gminne Centrum Kultury w Drelowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Wakacyjnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się 10 sierpnia (piątek). 

Szczegóły:

1. Organizator: Gminne Centrum Kultury w Drelowie
2. Zbiórka o godz. 9:00 przy siedzibie GCK w Drelowie, ul. Ogrodowa 2, Drelów.
3. Wyjazd o godz. 9:20.
4. Szlak prowadzi przez Drelów, Łózki, Kwasówkę, Horodek, Drelów. W programie przewidziano: pogawędki tematyczne przy ciekawych obiektach, zabawy animacyjne.
5. Zapisy na Rajd do dnia 09.08.2018 r. do godziny 17:00. Warunkiem wzięcia udziału jest dostarczenie (najpóźniej do godz. 17:00 09.08.2018 r.) wypełnionej i podpisanej ZGODY NA WYJAZD– do pobrania poniżej lub osobiście w siedzibie GCK w Drelowie, pok. nr 7. Koszt rajdu: 3 zł.
6. Rajd przeznaczony dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych (dzieci od 9 lat – jadące samodzielnie, młodsze tylko z dorosłym opiekunem)
7. Ze sobą należy zabrać: prowiant na drogę (kanapki, woda), odzież stosowną do pogody, sprawny rower wyposażony w działające oświetlenie przednie i tylne (ew. pompka rowerowa), kamizelkę odblaskową.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania Rajdu lub zmiany terminu w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych. Zgłoszeni uczestnicy zostaną powiadomieni o zmianach.

Do pobrania:

Zgoda na wyjazd


materiał: gmina Drelów
tekst: GCK w Drelowie
zdjęcie: arch. Radio Biper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *