Biała Podlaska: Podziękował za pomoc okazaną przez dzielnicowego

Składam serdeczne podziękowania za pomoc okazaną mi przez mł. asp. Daniela Zasadzkiego (…) Jestem zbudowany jego postawą i zaangażowaniem”- takimi między innymi słowami postawę dzielnicowego określił mieszkaniec Białej Podlaskiej, w liście który wpłynął na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej. Do interwencji z udziałem tego funkcjonariusza doszło pod koniec lipca na terenie miasta.

Do interwencji z udziałem funkcjonariusza doszło pod koniec lipca na terenie Białej Podlaskiej. Dzielnicowy zjawił się u mieszkańca miasta, w związku ze zgłoszonymi nieporozumieniami sąsiedzkimi. Jednak uwagę policjanta przykuł zapach ulatniającego się gazu. Policjant natychmiast zareagował. Pomógł wywietrzyć mieszkanie oraz wezwał na miejsce właściwe służby, które potwierdziły podejrzenia policjanta. Dopiero, gdy wiedział że mężczyzna jest bezpieczny zakończył swoje działania.

Po kilku dniach powrócił pod ten adres by upewnić się, że mężczyzna miasta nie ma żadnych problemów z instalacją. W związku z tym zdarzeniem na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej wpłynęły pisemne podziękowania dla policjanta.

On sam, nie widzi w swoim zachowaniu niczego wyjątkowego. Twierdzi, że każdy na jego miejscu postąpiłby dokładnie tak samo. Mł. asp. Daniel Zasadzki (na zdjęciu) obowiązki dzielnicowego pełni od ubiegłego roku i jak mówi satysfakcję daje mu możliwość niesienia pomocy mieszkańcom.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst : kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *