Reklama

Łomazy: W Koszołach rusza projekt filmowy „Letni Kadr” (aktualizacja)

Fundacja „Dziesięć Talentów” i Stowarzyszenie Społeczno- Kulturalne „Tłoka” zapraszają na projekt filmowy pn. „Letni Kadr”, który odbędzie się  w niedzielę 29 lipca,  w budynku Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach (tj. w starej szkole). Wstęp wolny!

 

PROGRAM

15.00 – „Mały Kadr” projekcja bajki pt. „Były sobie człowieki”, a po niej warsztaty plastyczne.

21.00 na placu szkolnym – „Duży Kadr” czyli projekcja filmu pt. „Wyklęty”– na tą część zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia. 

Od ok. 14.00 będzie można zakupić smakołyki – watę cukrową, popcorn, napoje lodowe – że stoiska firmy „Kawa z Pianką”.

Między inicjatywami dla dzieci i dorosłych – ok. 17.30 do 21.00 będzie możliwość posiedzenia przy ognisku i posilenia się pieczoną kiełbaską, poleniuchowania na zielonym terenie ośrodka, placu zabaw oraz integracji.

Organizatorzy akcji sugerują zabranie ze sobą coś do siedzenia np. koc.


materiał: gmina Łomazy
tekst: Stowarzyszenie Społeczno- Kulturalne „Tłoka”
grafika: pixabay.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Targowiska: notowania z dni 13 – 16 stycznia

Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Grabanowie – ceny targowiskowe. Wisznice, Piszczac, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska i Łuków. Przykładowe notowania: pszenica 80 za tonę, jaja kurze od 40 groszy do 1 zł za sztukę, jabłka od 1,5 do 4 zł za kilogram, ziemniaki młode od 1,8 do 3 zł za kg, pieczarki od 4,5 do 7 zł za kilogram, miód od 24 do 35 zł za kilogram.

Czytaj więcej »

Porady Radio Biper: Zajady – jakie są przyczyny powstawania? Skuteczne sposoby walki z zajadami

Zajady (z łac. cheilitis, cheilosis) określane są zamienne terminem zapalenia kątów ust. To stany zapalne, które nie tylko powodują szereg nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak ból, pieczenie, zaczerwienienie i pękanie skóry, utrzymujące się przez długi czas, lecz także dyskomfort psychiczny dla pacjenta, który obserwuje u siebie nieestetyczne owrzodzenia w okolicy ust. Wiele osób, które boryka się z tym problemem zdrowotnym, zastanawia się, co powoduje zajady. Przyczyny mogą być różne – znając źródło tej uciążliwej przypadłości, łatwiej z nią walczyć. Kto jest najbardziej narażony na wystąpienie zajadów i jakie działania zapobiegawcze warto podjąć, aby uniknąć pojawienia się pękania kątów ust i nadżerek w przyszłości?

Czytaj więcej »

Brak prądu w dniach 20 – 24 stycznia

W nadchodzącym tygodniu wyłączenia energii planowane są w Radzyniu Podlaskim: ul. Gwardii, Kościuszki. Wyłączenia energii także w Terespolu ul.: Kościuszki i Piłsudskiego. Braki prądu spodziewane są również w Tucznej, Janowie Podlaskim, Ulanie, Czemiernikach, Wisznicach, Wohyniu, Sarnakach. Z brakiem dostaw energii borykać się też będą mieszkańcy: Zaliszcza, Czosnówki, Przychód, Pruchenek, Wólki Plebańskiej, Woli Dubowskiej, Rzeczycy, Dobrynia Dużego, Wólki Zabłockiej, Kobylan i kilku innych miejscowości.

Czytaj więcej »

Reklama