Reklama

Sycyna: OSP do akcji już nie furmanką ale VW Transporterem (film)

Już każda jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w gminie Biała Podlaska posiada własny samochód. Niektóre nawet po dwa. “Nowy” wóz trafił dziś do ochotników z Sycyny. To Volkswagen Transporter. Pozyskanie wozu to sukces prezesa Ryszarda Olesiejuka.

 

– Jest to już czwarty samochód w tym roku, który trafia na stan naszych jednostek. Wszystkie jednostki w naszej gminie, są już zmechanizowane. Wydaje mi się, że jednostki które rokrocznie są doposażane, w których wymieniany jest sprzęt na nowy w tym samochody, wprawdzie używane, ale sprawne technicznie, podnoszą w znacznym stopniu nasze bezpieczeństwo – mówi wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk.

– Kiedy przyszło pismo, byłem przeszczęsliwy, aż się popłakałem, że mamy samochód o którym nikt w życiu nawet nie marzył – mówi Ryszard Olesiejuk, Prezes Zarządu OSP Sycyna.

Zapraszamy do obejrzenia całego materiału.


materiał: gmina Biała Podlaska
zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk / Tomasz Łukaszuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama