Wyśmienita zabawa na tegorocznych Dniach Konstantynowa (galeria)

Tegoroczne obchody Dni Konstantynowa przejdą do historii, jako przykład wyśmienitej zabawy wielopokoleniowej z wypełnionym po brzegi programem atrakcji, jakim nie powstydziłyby się nawet o wiele większe miejscowości. Dwudniowa impreza odbyła się w miniony weekend 07 i 08 lipca. Dziś kilka słów i galeria zdjęć a już niebawem nasz reportaż filmowy z wydarzenia. 

Sobotnie atrakcje rozpoczęły się o świcie zawodami wędkarskimi o Puchar Wójta Gminy na zbiorniku wodnym w Zakanalu. Pozostałe atrakcje do zakończenia imprezy odbywały się już w konstantynowskim Parku Platerów. W sobotni wieczór na gości czekały m.in. prezentacje młodych wokalistów z gminy Konstantynów, zajęcia animacyjne dla dzieci oraz  koncert zespołu Camasutra. Pierwszy dzień imprezy zakończyła dyskoteka z DJ-em.

Drugiego dnia imprezy przewidziano główną część obchodów oraz w związku z tym jeszcze bogatszy program atrakcji. W części artystycznej wystąpiły zespoły z GCK Konstantynów: Pogodna Jesień,  Melizmat, LATIDO,  a także laureaci V Konkursu „Śpiewać każdy może” oraz dzieci uczestniczące w zajęciach tanecznych. To jednak był tylko wstęp do dalszych atrakcji.

Na scenie wystąpił dalej Kabaret MADE IN CHINA, Zdzisław Marczuk z uczennicą Oliwią Spychel, wspaniały koncert zagrała kapela Taaka Paka oraz jako gwiazda wieczoru zespół Red Lips. Imprezę zakończył pokaz fajerwerków oraz dyskoteka pod gwiazdami z DJ-em. Podczas drugiego dnia imprezy wręczono również nagrody dla zwycięzców Zawodów Wędkarskich, które odbyły się dzień wcześniej a także ogłoszono i wręczono nagrody dla uczestników konkursu KRUS.


materiał: Gmina Konstantynów
tekst: Jakub Sowa
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *