Biała Podlaska: Festyn Rodzinny w Zespole Szkół Specjalnych (galeria)

12 czerwca w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej odbyła się kolejna edycja integracyjnego festynu rodzinnego. Organizatorzy przygotowali dla gości sporo atrakcji i dużą dawkę wyśmienitej zabawy. 

 – Hasło przewodnie corocznego festynu brzmi “Rodzinnie, bezpiecznie oraz zdrowo”. Występują dziś zespoły muzyczne i taneczne. Zaprzyjaźnieni studenci z Państwowej Szkoły Wyższej pokazują, jak należy udzielić pierwszej pomocy. Odbędzie się również mecz piłkarski uczniowie naszej szkoły kontra Caritas. Są również dodatkowe atrakcje, bar sałatkowy, grill, loteria fantowa, przyjedzie wóz strażacki i policyjny oraz motocykliści z klubu “GROM”. Impreza jest otwarta dla wszystkich, są rodzice, uczniowie, okoliczni mieszkańcy – tłumaczy Hubert Chrząszcz, nauczyciel i rehabilitant w Zespole Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej.

Organizatorzy z pewnością spisali się na medal, na imprezie obecnych było co najmniej 100 osób. Atrakcje były naprawdę urozmaicone, znalazło się coś dla duszy i coś dla ciała, a po uśmiechach, zwłaszcza dzieci i młodzieży można wywnioskować, że się podobało. Integracja i świetna zabawa towarzyszyła imprezowiczom do końca pikniku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

 


materiał: Radiobiper Biała Podlaska
zdjęcia: Jakub(OvO)Sowa

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *