Reklama

Warsztaty „Leśne Dziołchy” w Koszołach (zaproszenie)

Tropem Natury” i SSK „Tłoka” ze „Szkołą Relacji i Edukacji Regionalnej” zapraszają serdecznie kobiety (także mamy z córkami) na warsztaty przyrodniczo – survivalowe, które odbędą się w dniach 23-24 czerwca. Start w sobotę o godz. 9.00, zakończenie w niedzielę ok. godziny 16.00. Zbiórka przy budynku Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej (dawnej szkoły w Koszołach).

 

IDEA:
Tak jak w dawnych czasach kobiety trzymały się razem i uczyły się od siebie nawzajem, chcemy wracać do tych zwyczajów i odkrywać kobiecą, pierwotną naturę, która drzemie w każdej z nas!

Jeśli chcesz w gronie kobiet spędzić weekend blisko natury, poczuć otaczającą cię przyrodę, spróbować dzikich, jadalnych roślin oraz nauczyć się podstawowych technik przetrwania i spędzić noc w lesie…Te warsztaty są dla Ciebie! Razem pójdziemy w las, razem będziemy gotowały, uczyły się i siedziały przy ognisku z herbatą.

 

„Tropem Natury” i „Szkoła Relacji” – nawiązaliśmy współpracę i zapraszamy wspólnie na te warsztaty ponieważ bliskie nam są te same idee i wartości. Chcemy czerpać z natury, cieszyć się nią i jej uczyć by jak najbardziej żyć zgodnie z nią – dbać o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Pragniemy pogłębiać zdrowe relacje same ze sobą i z innymi ludźmi. Lubimy wyzwania i przygody oraz prostotę życia.

 

KOSZT: dobrowolna wpłata.
Normalnie takie warsztaty u Ani kosztują 250 zł, ale zaproponowała wsparcie dla tworzącej się Szkoły Relacji (potrzeby remontowe) w taki sposób, że część zebranych pieniędzy przeznaczonych zostanie na koszty organizacyjne a reszta na darowiznę na ten cel.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
Śpiwór. Ubranie w teren. Nieprzemakalne buty i kurtkę.

MY ZAPEWNIAMY:
Produkty do przygotowania posiłków, sprzęt biwakowy (nocleg pod chmurką – w razie złej pogody będzie alternatywa), porcję wiedzy przyrodniczo – survivalowej.

KONTAKT, ZAPISY:
Jeżeli masz pytania – śmiało pisz albo dzwoń (505 431 289)

 


materiał: gmina Łomazy
tekst / grafika: UG w Łomazach

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama