Reklama

Warsztaty „Leśne Dziołchy” w Koszołach (zaproszenie)

Tropem Natury” i SSK „Tłoka” ze „Szkołą Relacji i Edukacji Regionalnej” zapraszają serdecznie kobiety (także mamy z córkami) na warsztaty przyrodniczo – survivalowe, które odbędą się w dniach 23-24 czerwca. Start w sobotę o godz. 9.00, zakończenie w niedzielę ok. godziny 16.00. Zbiórka przy budynku Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej (dawnej szkoły w Koszołach).

 

IDEA:
Tak jak w dawnych czasach kobiety trzymały się razem i uczyły się od siebie nawzajem, chcemy wracać do tych zwyczajów i odkrywać kobiecą, pierwotną naturę, która drzemie w każdej z nas!

Jeśli chcesz w gronie kobiet spędzić weekend blisko natury, poczuć otaczającą cię przyrodę, spróbować dzikich, jadalnych roślin oraz nauczyć się podstawowych technik przetrwania i spędzić noc w lesie…Te warsztaty są dla Ciebie! Razem pójdziemy w las, razem będziemy gotowały, uczyły się i siedziały przy ognisku z herbatą.

 

„Tropem Natury” i „Szkoła Relacji” – nawiązaliśmy współpracę i zapraszamy wspólnie na te warsztaty ponieważ bliskie nam są te same idee i wartości. Chcemy czerpać z natury, cieszyć się nią i jej uczyć by jak najbardziej żyć zgodnie z nią – dbać o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Pragniemy pogłębiać zdrowe relacje same ze sobą i z innymi ludźmi. Lubimy wyzwania i przygody oraz prostotę życia.

 

KOSZT: dobrowolna wpłata.
Normalnie takie warsztaty u Ani kosztują 250 zł, ale zaproponowała wsparcie dla tworzącej się Szkoły Relacji (potrzeby remontowe) w taki sposób, że część zebranych pieniędzy przeznaczonych zostanie na koszty organizacyjne a reszta na darowiznę na ten cel.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
Śpiwór. Ubranie w teren. Nieprzemakalne buty i kurtkę.

MY ZAPEWNIAMY:
Produkty do przygotowania posiłków, sprzęt biwakowy (nocleg pod chmurką – w razie złej pogody będzie alternatywa), porcję wiedzy przyrodniczo – survivalowej.

KONTAKT, ZAPISY:
Jeżeli masz pytania – śmiało pisz albo dzwoń (505 431 289)

 


materiał: gmina Łomazy
tekst / grafika: UG w Łomazach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Finał Licealiady w drużynowym tenisie stołowym

Finału Miasta Biała Podlaska w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców – Licealiada, przeprowadzonego w dniu 27.01.2020r. godz.10.00 hala Szkoły ZDZ w Białej Podlaskiej. Zawody finansowane ze środków Gminy Miejskiej w Białej Podlaskiej. W czasie rozgrywek realizowano program profilaktyczny BSZS p.n. „Sport jest moim nałogiem”. System gier: pucharowym radziecki do dwóch wygranych setów.

Czytaj więcej »

Województwo: Trwa walka z nielegalnymi środkami ochrony roślin

Funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej w 2019 r. zatrzymali ponad 300 kg i 225 litrów nielegalnych środków ochrony roślin.Przemyt pestycydów jest poważnym problemem w krajach Unii Europejskiej, w tym także w Polsce. Nielegalne środki ochrony roślin cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rolników, głównie z uwagi na ich niską cenę oraz stosunkowo łatwą dostępność.

Czytaj więcej »

Siedlce: Likwidacja nielegalnej fabryki tytoniu

Funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach zatrzymali dwóch mężczyzn zajmujących się nielegalną produkcją krajanki tytoniowej. Zatrzymanym grozi do 3 lat więzienia.

Czytaj więcej »

Reklama