Reklama

Warsztaty “Leśne Dziołchy” w Koszołach (zaproszenie)

Tropem Natury” i SSK “Tłoka” ze “Szkołą Relacji i Edukacji Regionalnej” zapraszają serdecznie kobiety (także mamy z córkami) na warsztaty przyrodniczo – survivalowe, które odbędą się w dniach 23-24 czerwca. Start w sobotę o godz. 9.00, zakończenie w niedzielę ok. godziny 16.00. Zbiórka przy budynku Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej (dawnej szkoły w Koszołach).

 

IDEA:
Tak jak w dawnych czasach kobiety trzymały się razem i uczyły się od siebie nawzajem, chcemy wracać do tych zwyczajów i odkrywać kobiecą, pierwotną naturę, która drzemie w każdej z nas!

Jeśli chcesz w gronie kobiet spędzić weekend blisko natury, poczuć otaczającą cię przyrodę, spróbować dzikich, jadalnych roślin oraz nauczyć się podstawowych technik przetrwania i spędzić noc w lesie…Te warsztaty są dla Ciebie! Razem pójdziemy w las, razem będziemy gotowały, uczyły się i siedziały przy ognisku z herbatą.

 

“Tropem Natury” i “Szkoła Relacji” – nawiązaliśmy współpracę i zapraszamy wspólnie na te warsztaty ponieważ bliskie nam są te same idee i wartości. Chcemy czerpać z natury, cieszyć się nią i jej uczyć by jak najbardziej żyć zgodnie z nią – dbać o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Pragniemy pogłębiać zdrowe relacje same ze sobą i z innymi ludźmi. Lubimy wyzwania i przygody oraz prostotę życia.

 

KOSZT: dobrowolna wpłata.
Normalnie takie warsztaty u Ani kosztują 250 zł, ale zaproponowała wsparcie dla tworzącej się Szkoły Relacji (potrzeby remontowe) w taki sposób, że część zebranych pieniędzy przeznaczonych zostanie na koszty organizacyjne a reszta na darowiznę na ten cel.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
Śpiwór. Ubranie w teren. Nieprzemakalne buty i kurtkę.

MY ZAPEWNIAMY:
Produkty do przygotowania posiłków, sprzęt biwakowy (nocleg pod chmurką – w razie złej pogody będzie alternatywa), porcję wiedzy przyrodniczo – survivalowej.

KONTAKT, ZAPISY:
Jeżeli masz pytania – śmiało pisz albo dzwoń (505 431 289)

 


materiał: gmina Łomazy
tekst / grafika: UG w Łomazach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kobylany: Ukradł paliwo – odpowie za włamanie

Za kradzież z włamaniem odpowie 29-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie do zbiorników z paliwem i kradzież 250 litrów oleju napędowego. Do zdarzenia doszło pod koniec września br. w miejscowości Kobylany. Wczoraj 29-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

I Kiermasz Bożonarodzeniowy w Łomazach (zaproszenie)

Wójt gminy Łomazy zaprasza na I Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 8 grudnia (niedziela) w godz. 13:00 – 17:00 w Gminny Ośrodku Kultury w Łomazach. Na gości czekały będą stoiska z artykułami, ozdobami, zabawkami upominkami świątecznymi. Ponadto z okazji dnia otwartego Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Łomazach moc dodatkowych atrakcji. Szczegóły na poniższym plakacie. 

Czytaj więcej »

Reklama