Kryminałki: Bialczanin śpi a złodziej… kradnie mu portfel

Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta śpi w samochodzie. A w tym czasie złodziej kradnie mu z kieszeni spodni portfel z pieniędzmi i dokumentami. // Biała Podlaska: Dwie podrobione recepty. Leki w aptece kupione na ich podstawie. // Biała Podlaska: 36 latek z Lublina jechał autem ulicą Brzozową. Niby wszystko ok! gdyby nie 1,5 promila alkoholu we krwi kierowcy. // Rakowiska: Wypadek 20 letniego motocyklisty. Próbował wyminąć zająca. // Międzyrzec Podlaski: 26 latek z podmiejskiej gminy zatrzymany podczas prowadzenia auta mając w organizmie 0,7 promila.

08.06.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Nieznany sprawca z kieszeni spodni śpiącego w otwartym samochodzie mieszkańca Białej Podlaskiej, dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę w/w.

29.01.2018r. BIAŁA PODLASKA
W jednej z aptek na terenie miasta, nieznany sprawca dokonał zakupu leku wykorzystując dwie, podrobione recepty, w których wpisano nieprawdziwe dane osobowe pacjenta oraz podrobiono podpis lekarza Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.06.2018r., BIAŁA PODLASKA, ul. Brzozowa
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 36-letniego mieszkańca Lublina, który kierował samochodem VW Passat będąc w stanie nietrzeźwości, wynik: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy kat. B. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.06.2018r. godz. 22:50 RAKOWISKA
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 09.06.2018 roku około godz. 22:50. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Kornica, trzeźwy, kierując motocyklem Honda bez uprawnień kat. A, na łuku drogi, chcąc uniknąć zderzenia z zającem, który nagle wbiegł na jezdnię, zjechał na lewą stronę drogi, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie na skutek utraty panowania nad motocyklem przewrócił się. W wyniku zdarzenia kierujący doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

10.06.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Daewoo 26-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który znajdował się w stanie nietrzeźwości, wynik: 0,7 promila alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *