Sukces sportowy uczniów Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach

W Zamościu dobiegły końca Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS do 15 i 17 lat w podnoszeniu ciężarów. Doskonale w imprezie zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach.

Złoty medal w kat. 56 kg (U17) zdobył Kacper Bogusz, brązowe krążki wywalczyli jego młodszy brat Łukasz w kat. 56 kg (U15) oraz Sebastian Kłos kat. 77 kg (U17).Najbardziej nielubianą przez sportowców czwartą pozycję wywalczył Hubert Myć kat. 105 kg (U17).
Na piątych pozycjach rywalizację wywalczyli: Marta Harasimiuk kat. 48 kg (U17), Paulina Bednarczyk kat. 53 kg (U17), Bartosz Niczyporuk kat. 62 kg (U15) i Krzysztof Żuk kat. 85 kg (U17). Doskonałe starty indywidualne pozwoliły na zajęcie VIII miejsca z dorobkiem 42 pkt, wśród 50 sklasyfikowanych klubów.

materiał: Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach
tekst zdjęcia: Marek Selerski Zespół Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach
opracowanie: Gwalbert Krzewicki