Kryminałki: Potrąciła pieszą na pasach, straciła uprawnienia do kierowania

Poważnymi konsekwencjami skończyło się dla 19-latki z Białej Podlaskiej potrącenie przechodzącej przez przejście dla pieszych kobiety. Kierująca bmw posiadała prawo jazdy zaledwie od kilku miesięcy. Za rażące naruszenie przepisów w ruchu drogowym zostało jej ono zatrzymane. Odpowie także za spowodowanie wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 15.00 na ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej. 19-latka kierując samochodem osobowym marki BMW potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych kobietę. 67-letnia bialczanka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Obsługujący to zdarzenie policjanci ruchu drogowego uznali, że kierująca wykazała się rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego i zatrzymali jej prawo jazdy. Jak się okazało 19-latka otrzymała je przed kilkoma miesiącami. Odpowie także za spowodowanie wypadku drogowego.
Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę do wsiadających za kierownicę. Pamiętajmy, że w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego!


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst : KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

One comment

  • WB

    To jest fatalne przejście dla pieszych . Oświetlić je porządnie i oznakować. Jak zwykle wina kierowców (bzdura). Moim zdaniem jest ono b. źle oznakowane i w nocy drzewem osłonięte od latarni (zacienione) . Ile osób jeszcze tam będzie potrąconych zanim ktoś raczy się temu przyjrzeć ? Skoro zdarzają się tam ciągle potrącenia to znaczy że coś jest nie tak, a nie tylko odbierać uprawnienia kierującym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *