Kryminałki: Pożar w Rzeczycy. Spłonęła drewniana stodoła

Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany na olx.pl. Zapłacił 500 zł za telefon który do dziś dnia nie trafił pod adres kupującego. // Horodyszcze: Przywłaszczenie zagubionego telefonu. // Hrud: 25 letni kierowca zatrzymany podczas prowadzenia auta. “Wydmuchał” prawie 2 promile. // Rzeczyca: Pożar drewnianej stodoły. Całkowitemu spaleniu uległ sam obiekt oraz znajdujące się w nim meble i kosiarka spalinowa. Straty na kwotę 28 tys zł.

16 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Przelotna
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieustalona do chwili obecnej osoba wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl telefon komórkowy marki Huawei P Smart, który pokrzywdzony z Białej Podlaskiej kupił za kwotę 500 złotych. Pomimo to zgłaszający nie otrzymał zakupionego urządzenia.

16 maja 2018 r., HORODYSZCZE, ul. Wisznica
Nieznany sprawca przywłaszczył zgubiony przez mieszkankę gminy Wisznice telefon komórkowy marki Huawei P9 Lite o wartości 650 złotych.

16 maja 2018 r., HRUD
Policjanci bialskiej patrolówki na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 26-latka z gminy Wisznice, który kierował samochodem osobowym marki Audi mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

15 maja 2018 r., RZECZYCA, ul. Podleśna
We wtorek doszło do pożaru drewnianej stodoły. Budynek uległ całkowitemu spaleniu wraz z przechowywanymi w niej meblami i kosiarką spalinową. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 28.000 złotych.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *