Biała Podlaska: Finał Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w WORD (galeria)

Finał Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego uczniów szkół ponadgimnazjalnych odbył się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Najlepszymi umiejętnościami i wiedzą wykazali się uczniowie Zespołu Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim. Na drugim miejscu znalazł się Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej a trzecie miejsce przypadło Technikum ZDZ w Białej Podlaskiej.

Pragniemy serdecznie podziękować współorganizatorom tegorocznych Turniejów za profesjonalne przygotowanie imprez, wspaniałą, życzliwą atmosferę i zapewnienie uczestnikom troskliwej opieki przez cały czas trwania zawodów. Na szczególne
podziękowania zasługują również osoby: policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej, Studenci Ratownictwa

Medycznego z Koła Naukowego „Erka” działającego przy Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, przedstawiciele klubu motocyklowego „GROM” i Autombilklubu Bialskopodlaskiego, których wiedza i umiejętności pozwoliły na szybkie, sprawne i bezpieczne przeprowadzenie turniejów. Wszystkie szkoły naszego powiatu zapraszamy w przyszłym roku do udziału w kolejnej edycji turniejów.


materiał: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskie
tekst: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskie
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *