Kryminałki: Uszkodzenie linii wysokiego napięcia w Pościszach

Biała Podlaska: Włamanie na profil społecznościowy mieszkanki miasta. // Biała Podlaska: Wykorzystany numer karty kredytowej i nieuprawniona płatność w wysokości ponad 16 tys zł. // Pościsze: Uszkodzenie linii wysokiego napięcia i słupa energetycznego. Straty ok. 10 tys. zł. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie pozostawionego na ladzie portfela z gotówką i kartami płatniczymi. // Terespol: 33 latek z Białorusi kierował VW Passatem mając prawie 2 promile alkoholu.

10 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Okopowa
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznana osoba włamała się na profil portalu społecznościowego Facebook należący do mieszkanki Białej Podlaskiej, a następnie zamieściła na tym profilu wpis.

10 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieustalony do chwili obecnej sprawca na stronie internetowej wysokoscpieniadza.pl dokonał płatności z wykorzystaniem numeru karty kredytowej należącej do mieszkanki Białej Podlaskiej. Pokrzywdzona oszacowała poniesione straty na kwotę 16.279 złotych.

27 lutego 2018 r., POŚCISZE
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że nieznana osoba podczas prac związanych z wycinką drzew uszkodziła przewód linii wysokiego napięcia oraz element słupa energetycznego, powodując powstanie strat w wysokości 10.000 złotych.

14 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Ciasna
Nieznany sprawca przywłaszczył pozostawiony przez mieszkankę Białej Podlaskiej na półce pod ladą kasową portfel z pieniędzmi w kwocie 400 złotych i kartami bankomatowymi. Pokrzywdzona oszacowała poniesione straty na kwotę 600 złotych.

14 maja 2018 r., TERESPOL, ul. 3 Maja
Policjanci terespolskiej patrolówki podczas interwencji ustalili, że 33-letni obywatel Republiki Białorusi kierował samochodem osobowym marki VW Passat mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *