Debata społeczna o bezpieczeństwie w Wisznicach (film)

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej zaprosiła na otwartą debatę społeczną. Odbyła się ona w dniu 30 kwietnia 2018 roku w budynku Urzędu Gminy w Wisznicach, pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tematyka spotkania dotyczyła m.in. bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

 

– W gminie Wisznice można powiedzieć, że jest bezpiecznie a to właśnie dlatego, że jest komisariat i temu szczęściu chcemy też pomóc poprzez pomoc w budowie nowego komisariatu. Na tą inwestycję przede wszystkim przekazaliśmy działkę w idealnym miejscu. Chcemy również pomóc sfinansować dokumentację techniczną na ten budynek. Jest bezpiecznie i chcemy to za wszelką cenę utrzymać – mówi wójt gminy Wisznice Piotr Dragan.

W naszym materiale ponadto rozmowy o bezpieczeństwie z mł. insp. Andrzejem Antoniewskim – z-cą Komendanta Policji KMP w Białej Podlaskiej, wójtem gminy Łomazy Jerzym Czyżewskim, wójtem gminy Rossosz Kazimierzem Weremkowiczem oraz wójtem gminy Sosnówka Markiem Korpyszem.

 


materiał: gmina Wisznice
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *