Reklama

Kryminałki: Jak ukraść 35 ton kruszywa? Wywieźć je ciężarówką

Żabce: 35 latek z gm. Zbuczyn usiłował ukraść 30 – 35 ton kruszywa wywożąc je samochodem ciężarowym. // Biała Podlaska: Ze strzelnicy na lotnisku skradziono fotopułapkę z katą pamięci i kartą sim. // Biała Podlaska: Włamanie na skrzynkę mailową i transfer wiadomości właściciela. // Międzyrzec Podlaski: 48 latek na motocyklu i prawie 3 promile w wydychanym powietrzu. // Biała Podlaska: Jedna z bialskich spółek nie sporządziła sprawozdania finansowego i nie złożyła go do sądu.

14 kwietnia 2018 r., ŻABCE
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że 35-latek z gminy Zbuczyn usiłował ukraść kruszywo w ilości około 30-35 ton o wartości 2.000 złotych, wywożąc je samochodem ciężarowym. Mężczyzna zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na reakcję pracownika firmy, do której należało kruszywo.

05 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
Na terenie byłego lotniska nieznany sprawca z terenu strzelnicy ukradł fotopułapkę z kartą pamięci i kartą sim. Pokrzywdzony z gminy Biała Podlaska oszacował poniesione straty na kwotę 750 złotych.

16 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że nieznany mu sprawca włamał się na jego skrzynkę mailową i dokonał transferu wiadomości mailowych.

08 maja 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Tadeusza Kościuszki
Dzielnicowi z Międzyrzeca Podlaskiego i policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali 48-latka z gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował motocyklem marki Yamaha mając prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

08 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Jedna z bialskich spółek nie sporządziła sprawozdania finansowego z działalności gospodarczej za rok 2016 i nie złożyła go do sądu.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: mł. asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama