Wystawy i pokazy sprzętu rolniczego MASTER 2018 (zaproszenie)

Zapraszamy do udziału w IX Edycja ! Wystawy i Pokazy pracy: ciągników, ładowarek, hal, maszyn rolniczych, zielonkowych, sadowniczych, leśnych, inwentarskich, komunalnych, ogrodniczych oraz środków rolno – techniczno – serwisowych organizowanych przez rodzinną firmę MASTER Płodowscy i wspólnicy sp. j., które odbędą się w dniu 20 maja 2018 r. (niedziela) od godz. 11.00.

W programie:
pokaz pracy i wystawa ciągników oraz maszyn zielonkowych/rolniczych/sadowniczych/inwentarskich/komunalnych jak również prezentacja hali namiotowej magazynu bezfundamentowego. „Przetestuj i kup” – jazdy testowe sprzętem pokazowym
W czasie pokazów z możliwością zakupu w atrakcyjnej cenie sprzętu pokazowego i nowego w atrakcyjnej cenie. RABATY ! Konkursy: „Rzut oponą” (na odległość). „Perfekcyjny gospodarz” (jazda na czas ciągnikiem z przyczepą wyznaczonym torem); „Mały perfekcyjny gospodarz z fantazją” (plastyczny konkurs dla najmłodszych); Szkolenie: „ProBioEmy – pożyteczne mikroorganizmy w rolnictwie” (zdrowa gleba, rośliny, zwierzęta i człowiek). Inne: „Ogródek piwny” i wiele innych atrakcji.
Uczestnictwo w pokazach jest bezpłatne.


materiał: MASTER – Płodowscy
tekst zdjecia: Anna Płodowska MASTER – Płodowscy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *