Kryminałki: Z podrobionymi zaświadczeniami po 50.000 zł kredytu

Biała Podlaska: Kradzież roweru dziecięcego wartości 1.000 zł z niezamkniętego pomieszczenia. // Biała Podlaska: Dwie robinie akacjowe wycięte i pocięte przez nieustalonego sprawcę. // Międzyrzec Podlaski: 24 latek z fałszywym zaświadczeniem o zarobkach starał się o 50.000 zł kredytu. // Biała Podlaska: Nielegalna produkcja i handel alkoholem w miejscu zamieszkania 67 letniej kobiety.

24 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego ukradł rower dziecięcy o wartości 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

01 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Stacyjna
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieustalony sprawca dokonał wyrębu i pocięcia dwóch drzew gatunku robinia akacjowa o wartości 1.100 złotych.

10 kwietnia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Funkcjonariusze z Międzyrzeca Podlaskiego zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że 24-latek z Międzyrzeca Podlaskiego w celu uzyskania kredytu gotówkowego w kwocie 50.000 złotych, przedłożył w międzyrzeckiej placówce jednego z banków fałszywe zaświadczenie o zarobkach.

10 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Policjanci z Białej Podlaskiej zwalczający przestępczość gospodarczą ustalili, że 67-letnia bialczanka w miejscu zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu nieznanego pochodzenia. W trakcie przeszukania przeprowadzonego u 67-latki policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie 13 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia. Jeszcze wczoraj kobieta usłyszała zarzut, do popełnienia którego przyznała się i skorzystała z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z Prokuratorem.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *