Reklama

Jarmark Wielkanocny w Międzyrzecu Podlaskim (film)

18 marca odbył się coroczny Międzyrzecki Jarmark Wielkanocny. Na Placu Jana Pawła II obecnych było aż 40 wystawców z Międzyrzeca i okolic oraz z Lublina, Białegostoku, Łomży, Radzynia Podlaskiego, Tarnobrzega i Białej Podlaskiej.

Podczas jarmarku kupić można było różnorakie ozdoby kojarzące się z ze Świętami Wielkanocnymi, jak: pisanki, kraszanki, wydmuszki, palmy i stroiki wielkanocne, wiejskie ekologiczne sery, naturalne miody i oleje, przyprawy, ciasta, podlaskie wędliny, ale też potrawy tatarskie, gofry i ceramikę artystyczną

– Myślę, że będziemy kontynuować tą tradycję, bo jest taka rodzinna i ciepła oraz związana z naszą wiarą – powiedział Andrzej Marciniuk, dyrektor MOK w Międzyrzecu Podlaskim.

– Wszyscy Ci, którzy chcą podzielić się swoimi wytworami rąk, produktami regionalnymi, dzisiaj są tutaj. Gratuluję burmistrzowi miasta świetnej inicjatywy, jest to potrzebne, a miejsce jest chyba najlepsze z możliwych – powiedział obecny na jarmarku wójt gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz.

Zapraszamy do oglądania!

 


materiał: Radiobiper Międzyrzec Podlaski
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama