Reklama

Kolejne medale dla zawodników Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach

Głubczyce były gospodarzem Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów Taekwon-Do, które odbyły się w dniach 23-25.03.2018 r. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach zdobywając łącznie cztery medale.

W pierwszym dniu rywalizacji seniorzy Monika Chwalewska zdobyła dwa srebra, w układach formalnych II dan oraz w walkach kat. -68 kg a Patryk Segeń brąz w technikach specjalnych. W drugim dniu do rywalizacji przystąpili juniorzy. Nikola Sobechowicz wygrała swoją konkurencję walk -45 kg stopni uczniowskich zdobywając Grand Prix Polski i złoty medal. Bardzo dobrze zaprezentowała się również Anastazja Stanilewicz w walkach kat. -60 kg sprawiając sporo trudności swoim przeciwniczkom ale niestety tym razem znalazła się poza podium.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Łomazy oraz pani Bogumile Wińskiej dyrektor Zespołu Szkół w Łomazach za wspieranie naszej działalności oraz firmie SERHEJ Zdzisław Serhej z Łomaz, Anna i Zbigniew Gołoś, Zakład Mechaniki Pojazdowej i Stacja Paliw ROBEX z Dubowa, Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej oraz Studio fotograficzne FOTOS w Białej Podlaskiej a także firmie „Szwagry” za bezpieczną podróż.

 


materiał: Gmina Łomazy
tekst / zdjęcia: Akademia Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama