Borelioza – objawy, diagnostyka. leczenie, odszkodowania (zaproszenie)

W najbliższą sobotę 24 marca o godz. 18:00, Gabinet Medycyny Naturalnej w Białej Podlaskiej zaprasza na spotkanie edukacyjne z lek. Marcinem Sowińskim Prezesem BCG Clinic Sp. z o.o. Wykład dotyczyć będzie ważnych aspektów w tak groźnej i przewlekłej chorobie, jaką jest Borelioza. Miejsce spotkania – Biała Podlaska, ul. Sikorskiego 5. 

 

Na spotkaniu poruszone będą tematy: 
1. Borelioza – objawy, diagnostyka. leczenie. Lek. Marcin Sowiński Prezes BCG Clinic Sp. z o.o.
2. Borelioza – nierozpoznana epidemia. Diagnostyka laboratoryjna boreliozy w świetle opublikowanych rekomendacji.
3. Borelioza – jak uzyskać dofinansowanie nawet do 200 tys zł dla pacjenta chorego na boreliozę
Jeśli w Twoim otoczeniu są osoby zagrożone boreliozą ze względu na wykonywany zawód, chorujące lub podejrzewające u siebie na podstawie objawów boreliozę – powiedz im o tym spotkaniu. Rozejrzyj się czy w Twojej rodzinie, w kręgu przyjaciół, w pracy w sąsiedztwie są chorzy na boreliozę – przekaż im tę wiadomość.

Dla zainteresowanych do wykonania TEST OBJAWÓW BORELIOZY ORAZ KOINFEKCJI
Zapraszamy do bezpłatnego testu online objawów boreliozy. W tej wersji, której źródłem jest ankieta dr Horowitza, wprowadzono poprawki zgodnie z zaleceniami dr. Marcina Sowińskiego w celu oceny prawdopodobieństwa występowania koinfekcji boreliozy.
Po wypełnieniu ankiety można ją pobrać w postaci PDF i wydrukować.
https://boreliozy.pl/

Gościem honorowym spotkania będzie Anna Pawłowicz, która jest Prezesem Fundacji Chorych na Boreliozę powołanej niespełna rok temu w Białej Podlaskiej.

Warto podkreślić, że Gabinet Medycyny Naturalnej (http://www.med-kom.eu/) w Białej Podlaskiej jest jedyną w naszym regionie profesjonalną placówką zajmująca się tą chorobą.


materiał: Biała Podlaska miasto
tekst / grafika / film: Gabinet Medycyny Naturalnej w Białej Podlaksiej

2 komentarze

  • Ela

    Warto dodać, że kierujemy na BEZPŁATNE badania w kierunku boreliozy. Są to dwa rodzaje badań: Elisa i Western-Blot skierowane do grup czynnych zawodowo w środowiskach zagrożonych kleszczem.
    Badajmy się, po co żyć w nieświadomości..

  • Ja

    Pan dr zapewni zaprosi do korzystania z kliniki biorezonansu, gdzie kosi kasę na chorych ludziach jak i na urojona bolerioze. Kolejny szarlatan…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *