Zawodnicy Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach z medalami (galeria)

Lublin był gospodarzem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Juniorów, które odbyły się w niedzielę 18 marca. Akademia Taekwon-Do VIRTUS w  Łomazach w liczbie 14 zawodników stanęła do walki o medale z zawodnikami z klubów z województw lubelskiego, świętokrzyskie, podkarpackiego i podlaskiego. Najmłodsi zawodnicy młodzicy wywalczyli aż 4 medale.

Dominiak Szoplińska zdobyła złoty w układach stopni 5 kup i powyżej dziewcząt, Klaudia Łaska brązowy w tej samej kategorii, Hubert Hołonowicz zdobył brąz w układach chłopców 5 gup i powyżej oraz Nikola Olichwierowicz w technikach specjalnych.

W kategorii junior młodszy również zdobyliśmy cztery medale. Złoto wywalczyła Nikola Sobechowicz w walkach kat -42 kg, złoty w walkach kat -60 kg Anastazja Stanilewicz. Anastazja zdobyła jeszcze brązowy medal w układach kobiet stopni mistrzowskich oraz brąz w technikach specjalnych. Juniorka Katarzyna Sucharzewska zdobyła medal brązowy w walkach kat. -55 kg oraz drugi brązowy w układach stopni uczniowskich. Pozostali zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając wiele pojedynków co daje nadzieję na kolejne zawody.

Dziękujemy Wójtowi Gminy Łomazy za wspieranie naszej działalności oraz firmie SERHEJ Zdzisław Serhej z Łomaz, Anna i Zbigniew Gołoś, Zakład Mechaniki Pojazdowej i Stacja Paliw ROBEX z Dubowa, Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej oraz Studio fotograficzne FOTOS w Białej Podlaskiej.

 


materiał: Gmina Łomazy
tekst / zdjęcia: Artur Romaniuk, Akademia Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *