Reklama

Warsztaty wyplatania tradycyjnych palm wielkanocnych w Huszczy (zaproszenie)

Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne “Tłoka”, Szkoła Podstawowa w Huszczy oraz Zakład Pedagogiki Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej serdecznie zapraszają dzieci i rodziców do udziału w warsztatach wyplatania tradycyjnych (“zielonych”/ ekologicznych) palm wielkanocnych, które odbywać się będą 22 marca (czwartek) w godzinach 14:30 – 17:00 w Szkole Podstawowej w Huszczy.

Zapisy do 19 marca! Dzieci z SP w Huszczy i wychowawców, dzieci spoza SP w Huszczy  – telefonicznie pod nr tel. 505 431 289.

Dzieci ze szkoły w Łomazach, za zgodą rodziców, mogą dotrzeć na miejsce autobusem szkolnym, który dojeżdża do Huszczy ok. godz. 14:15.

Więcej informacji na plakacie poniżej.


materiał: Gmina Łomazy
plakat: UG w Łomazach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Grabanów: Rekordowa inwestycja oddana kierowcom i mieszkańcom (galeria)

Rekordowa pod wieloma względami: najdroższa, najdłuższa, największy zakres wykonanych prac, komunikacja dla trzech jednostek terytorialnych. Tak w skrócie można opisać oddaną do użytku mieszkańcom i kierowcom prawie 14 kilometrów przebudowanej trasy z Białej Podlaskiej przez Grabanów do Rokitna. Niebawem film z wydarzenia, dziś obszerny opis i fotorelacja. Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Reklama