Reklama

Terespol: Relacja z Jubileuszu Flesza!! (galeria)

Zespół Tańca Współczesnego FLESZ, działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Terespolu obchodził w niedzielę 18 marca br. jubileusz 20-lecia istnienia. Od samego początku instruktorką zespołu jest Magdalena Wieczorek, która przez ten czas wyszkoliła tanecznie przeszło kilkaset osób, głównie dziewcząt, z którymi zdobyła niezliczone nagrody, puchary i wyróżnienia uczestnicząc w wielu turniejach i przeglądach tanecznych w całym regionie.

Imprezę jubileuszową otworzył zaprzyjaźniony z zespołem tanecznym chór Corda Vox. Licznie zebrana publiczność podczas jubileuszu miała okazję podziwiać prezentacje filmowe z dawnych występów zespołu FLESZ, pokazy zdjęć z różnych okresów działalności i miejsc, w których dziewczyny miały okazję tańczyć.

Co najważniejsze FLESZ zaprezentował tego wieczoru blisko 20 układów tanecznych, które zostały wykonane przez wszystkie sekcje działające w ramach zespołu,

czyli: Flesz Super Mini, Fleszaki (Fqeens), Flesz Mini, Flesz Midi, Flesz Dance Comapny, Flesz Dance Group Dorośli. Były też występy solistek i duetów.

Nie zabrakło podziękowań dla wszystkich osób, które przez te lata wspierały FLESZ, nagród w postaci pamiątkowych dyplomów, medali i albumów dla obecnych i byłych już tancerek. Władze miasta uhonorowały nagrodą pieniężną instruktorkę za jej wieloletni wkład w rozwój kultury w Terespolu.

Niespodziankę zaserwowały również podopieczne p. Magdy. Wyświetlony został film, w którym młode tancerki opowiadają o tym jak współpracuje im się z ukochaną nauczycielką tańca. Na koniec na scenę wjechał tort urodzinowy, którym wszystkich poczęstowano.

Miejski Ośrodek Kultury wspólnie z instruktorką Magdaleną Wieczorek serdecznie dziękują byłym i obecnym tancerkom, wszystkim osobom, organizacjom i instytucjom społecznym, które przez lata wspierały, obecnie wspierają i wspierać będą w dalszym ciągu zespół taneczny FLESZ. To dzięki Wam dzieci i młodzież może kształtować charaktery i czerpać radość z uprawiania sztuki tanecznej.


materiał: MOK Terespol
tekst: Łukasz Pogorzelski MOK
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama