Terespol: 20 lat zespołu tanecznego “Flesz” (galeria)

Terespolski Zespół Taneczny FLESZ obchodzi w tym roku swoje 20 urodziny!!! Z tej okazji wczoraj (19 marca) zorganizowano imprezę jubileuszową. Miała miejsce na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Nieprzerwanie od samego początku instruktorką zespołu jest Magdalena Wieczorek.

W programie znalazła się prezentacja multimedialna dorobku artystycznego zespołu FLESZ, występy wszystkich formacji: Flesz Super Mini, Fleszaki (FQUEENS), Flesz Mini, Flesz Dance Company, Flesz Dance Group Dorośli a także duety i solistki. Nie zabrakło koncertu chóru ,,Corda VOX”, podziękowań, nagród i tortu!

Jacek Daniluk, birmistrz Terespola:
– Nie wyobrażam już sobie miasta Terespol bez Flesza. Wpisał się zespół w historię Terespola. Nie ma imprezy i wydarzenia samorządowego, miejskiego, społecznego bez zespołu Flesz. Wspieraliśmy zespół i nadal wspierać będziemy w miarę naszych możliwości. To wizytówka Terespola. Miło jest też widzieć dumnych rodziców i uśmiechnięte buzie tańczących dzieci i młodzieży. Życzę zespołowi Flesz i osobiście Magdalenie Wieczorek kolejnych wielu rocznic i jubileuszy. Niech trwają i niech tańczą. Bo czym byłoby życie bez tańca.

Anna Pietrusik, dyrektor MOK Terespol:
– Zapał, zaangażowanie, wytrwałość. To cechy Magdaleny Wieczorek. Przekazuje od dwódziestu już lat to co najlepsze naszym dzieciom i młodzieży. We Fleszu tańczą już dzieci, dzieci jakie zaczynały w roku 1998 uczęszczać na pierwsze zajęcia. Obecie we wszystkich formacjach jest prawie 80. tancerzy a chętnych nie ubywa. Nauka współdziałania, pracy w zespole, radość bycia i życia tak po krótce opisać można to co dzieje się wewnątrz Flesza. Występują w Terespolu, w Powiecie Bialskim ale i w kraju oraz byli już zagranicą. To dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym. Zdobyli Niemcy! Wróżę kolejne ogromne sukcesy! Jubileusz zorganizowany został z ogromnym rozmachem i na bardzo wysokim poziomie.


materiał: Radiobiper Terespol
temat: Terespol miasto / MOK Terespol / Zespół Taneczny FLESZ
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *