Radio

BiperTV

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Praca: Referent ds. informatyki oraz zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności

Burmistrz Miasta Terespol zaprasza do składania aplikacji na stanowisko referent ds. informatyki oraz zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności.

I. Nazwa i adres jednostki: Urząd Miasta Terespol, ul. Czerwonego Krzyża 26.

II. Określenie stanowiska: referent ds. informatyki oraz zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności.

III.  1. Wymagania niezbędne:

1)  obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą się ubiegać również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2016 poz. 902 z późn. zm.);

2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

3) posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na tym stanowisku;

4) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

5) nieposzlakowana opinia;

6) wykształcenie wyższe;

7) znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego (edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny) i nowoczesnych środków łączności;

8) prawo jazdy kategorii B;

9) znajomość przepisów z zakresu samorządu gminnego, bezpieczeństwa informacji, ochrony ludności, ochrony danych osobowych.

2. Wymagania dodatkowe:

1) wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, administracja, bezpieczeństwo narodowe lub pokrewne;

2) zdolności analityczne i umiejętność stosowania przepisów;

3) samodzielność i dobra organizacja pracy.

IV.  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1) nadzorowanie poprawnego funkcjonowania systemu sieciowego oraz poszczególnych systemów użytkowych, w tym tworzenie kopii zabezpieczających bazy informacyjne oraz modyfikowanie haseł dostępu do zasobów sieciowych,

2) prowadzenie spraw wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych oraz opracowywanie niezbędnych instrukcji w tym zakresie;

3) organizowanie napraw w jednostkach serwisowych w przypadku awarii wymagających sprzętu specjalistycznego;

4) systematyczne wykonywanie okresowej konserwacji, drobnych napraw oraz konfigurowanie zestawów komputerowych;

5) wykonywanie obowiązków administratora  bezpieczeństwa informatycznego,

6) obsługa techniczna strony internetowej i BIP;

7) prowadzenie spraw związanych z funkcjonowaniem Zarządzania Kryzysowego;

8) realizowanie zadań z zakresu Ochrony Ludności;

9) prowadzenie spraw związanych z ochroną przeciwpożarową i przeciwpowodziową na terenie Miasta Terespol.

10) prowadzenie spraw w zakresie obronności;

11) organizacja kwalifikacji wojskowej w tym organizacja i prowadzenie rejestracji przedpoborowych;

12) wykonywanie obowiązków kierownika kancelarii tajnej;

2. Informacja o warunkach pracy:

1) praca w budynku Urzędu Miasta Terespol z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. W budynku na I piętrze, ciągi komunikacyjne oraz toalety o odpowiednich szerokościach, umożliwiających poruszanie się wózkiem inwalidzkim. Na stanowisku pracy brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym;

2) bezpieczne warunki pracy na stanowisku;

3) rodzaj pracy: praca biurowa, stanowisko urzędnicze, stanowisko pracy związane jest z ponad czterogodzinnym czasem pracy przy komputerze, obsługa klientów zewnętrznych, prowadzeniem rozmów telefonicznych, przemieszczaniem się wewnątrz budynku oraz wyjazdami służbowymi;

4) wymiar czasu pracy: pełny etat;

5) umowa o pracę.

3. Informacja o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych: w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych
w Urzędzie Miasta Terespol wynosił 6,83 %.

4. Wymagane dokumenty, jakie winna złożyć osoba ubiegająca się o przyjęcie:

1) życiorys (CV);

2) list motywacyjny;

3) kopie dokumentów poświadczających wykształcenie (dyplomy i świadectwa);

4) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach
i doświadczenie zawodowe (kursy, szkolenia, świadectwa pracy, referencje itp.);

5) oświadczenie kandydata, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;

6) oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

7) oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).

5. Termin i miejsce składania dokumentów:

1) Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Terespol lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miasta Terespol, ul. Czerwonego Krzyża 26, 21-550 Terespol z dopiskiem: „Nabór na stanowisko referenta ds. informatyki oraz zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności”.

2) Dokumenty należy składać w terminie do dnia 26 marca 2018 r. do godz. 09:00

3) Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Terespol oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Terespol.

4) Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 83 375 20 36, 83 375 21 30;

5) Burmistrz zastrzega sobie prawo do jego odwołania procesu rekrutacyjnego, bez podania przyczyn.

materiał: Terespol miasto
tekst: UM w Terespolu
grafika: pixabay.com

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem