Ruda z Ossówki i Czadoman! Sylwia Zawiślak w Disco Star!!

Sylwia Zawiślak w grupie 36 uczestników, którzy będą walczyć o tytuł: „Disco Star 2018”


Sylwia Zawiślak na codzień mieszkanka Ossówki w gm. Leśna Podlaska, wokalistka zespołu Kawer znalazła się w grupie 36 uczestników, którzy będą walczyć o tytuł: „Disco Star 2018” popularnego talent show organizowanego przez Polo TV.

Jak mówi – Nie było lekko, musiałam pokonać tysiące osób i dzięki Czadomanowi jestem w programie. Zostałam Jego “Czarnym Koniem” i “ścigam się” dalej!

Powtórkę ostatniego występu Sylwii obejrzycie już jutro (czwartek 15.03) na antenie Polo TV o godz. 21:30.

To już VI edycja talent show w Polo TV. W programie uczestniczą młodzi wokaliści, wokalistki i zespoły, którzy tworzą disco polo, muzykę dyskotekową i taneczną. Na castingach w całej Polsce pojawiły się tysiące chętnych marzących o karierze gwiazdy, ale tylko 36 wykonawców zakwalifikowało się do następnego etapu programu.

Występy uczestników ocenia jury w składzie: Radek Liszewski z zespołu Weekend, Czadoman oraz, po raz pierwszy w historii, Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Show prowadzi czwarty juror Marcin Miller, lider zespołu Boys. Za kulisami z uczestnikami porozmawiają Edyta Folwarska – dziennikarka Super Expressu, Maciej Smoliński oraz Jacek Mędrala. Natomiast tajemniczego głosu Disco Music Box użycza Norbert Bieńkowski z Radia Vox FM. Głos będzie zadawał uczestnikom najdziwniejsze pytania, żeby sprawdzić, jak, jako przyszłe gwiazdy, będą radzić sobie w trudnych i nietypowych sytuacjach.

Zmagania uczestników VI edycji Disco Star można oglądać na antenie Polo TV w każdą sobotę o godz. 18:00 począwszy od 3 marca 2018 roku! Powtórki w niedziele o 18:00, wtorki o 20:00 oraz czwartki o 21:30. W programie widzowie będą mogli wygrać miejskiego SUV-a lub 70 tysięcy złotych. (Polo TV).


materiał: Sylwia Zawiślak wokalistka zespołu Kawer
tekst zdjecia: Przemysław Zawiślak
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *