Reklama

Dzień otwarty w SP nr 2 w Białej Podlaskiej (film)

01 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej odbył się Dzień otwarty. Skorzystali z tego uczniowie i ich rodzice, chcąc poznać lepiej ofertę szkoły, która trzeba przyznać jest naprawdę bogata. Na gości czekało sporo atrakcji, prezentacje, zajęcia ruchowe i wiele innych.

– W związku z tym, że realizujemy projekt unijny “Od węgielka do diamentu” nasza szkoła jest już w tym momencie wyposażona w sprzęt multimedialny, tablice, rzutniki, ekrany dotykowe, wszystko praktycznie w każdej pracowni. Mamy ogólnie duże zaplecze – tłumaczy Magdalena Korolczuk, wicedyrektor SP nr 2 w Białej Podlaskiej.

W naszym materiale filmowym urywki z dnia otwartego a wśród nich m.in. wypowiedź dyrektora szkoły Stanisława Romanowskiego.

Zapraszamy do oglądania!

 


materiał: Radiobiper Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Tuczna: Gmina przyjazna środowisku

Gmina Tuczna zakończyła III edycję akcji Gmina Tuczna Przyjazna Środowisku pod nazwą: Segregacja Odpadów Przynosi Owoce – zostaw śmieci odbierz drzewko owocowe. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem wśród mieszkańców. Wzięło w niej udział ponad 90 gospodarstw domowych z terenu gminy.

Czytaj więcej »

Reklama